Takma Penis 23 Cm Büyük Boy Belden Bağlamalı

HIZLI SİPARİŞ FORMU

Takma Penis 23 Cm Büyük Boy Belden Bağlamalı

Takma Penis 23 Cm Büyük Boy Belden Bağlamalı İçi boş

999.00 TL
699.00 TL( KDV Dahil )
% 30İNDİRİM
Toplam Kazancınız 300.00 TL

Takma Penis 23 Cm Büyük Boy Belden Bağlamalı içi boş model

Külotlu Penis, Külot Içi Giyilen Penis-Yapay Külotlu Strapon Vibratör 22 cm uzunluğunda külotlu kemerli belden bağlamalı yapay takma penis. Ten rengidir. Ön kısmı 7 cm dolguludur. Penisinizi anında 7 cm büyüterek toplam 22 cm yapar. Yıkanabilir temizlenebilir deforme olmaz. Belinize göre ayar yapabilirsiniz. Kilonuz ve belinizin ayarını yapıp, külot gibi giyerek içi boş yapay külotlu strapon modelin keyfini çıkarabilirsiniz.İçi boş modeldir, şeker hastaları, kalp hastaları, prostat hastaları penisinizi içine koyarak sert ve dik bir penisin keyfini çıkarabilirsiniz.Gerçek penis formundadır ve görünümündedir. Penis içinde çıkmaz düşmez eğilmez, penisinize göre belinizden ayarlayabilirsiniz.

Doğal lateksden üretilmiştir cilde yan etkisi bildirilmemiştir. Güvenerek satın alabilirsiniz. Piyasadaki fiyatlara bakabilirsiniz en ucuz ve en iyi içi boş takma penis SİCAKMARKET.NET

YAPAY PENİSİMİZİN DİĞER MODELLERDEN FARKI : ÇAPI 5 CM DİR PENİS İÇİNE KOLAYLIKLA GİRER SIKIŞMA VE DARALMA OLMAZ. Yapay penis ile ilgili kafanızda olan tüm sorularınız için 0555 353 76 28 veya 0532 217 17 06 arayabilirsiniz. Kapalı pakette teslimat yapılır.

BENZER ÜRÜNLER