Realistik Takma Penis

HIZLI SİPARİŞ FORMU

Realistik Takma Penis

Realistik Takma Penis

999.00 TL
699.00 TL( KDV Dahil )
% 30İNDİRİM
Toplam Kazancınız 300.00 TL

Realistik Takma Penis

Realistik takma penis tercih ettiğiniz zaman, gerçek bir cinsel organ ile bire bir aynı olan cinsel ürününüzü zevk içerisinde kullanma ihtimaliniz artar. Çünkü cinsellikte mühim olan, gerçekçilik ve de histir. Normal şartlarda, cinsel bir ürünün gerçek olan o hissiyatı verebilmesi imkansız iken, sitemizde yer alan realistik cinsel ürünler, gerçek doku ve de duygu hissini sağlamaktadırlar. Bunun nedeni de, ürünlerimizin gerçekçi yapısı ve de kaliteli hammaddesidir elbette ki. Tercih ettiğiniz ürünlerin hepsi son derece kaliteli ürünler olmakla beraber, uzun ömürlü ve de cilt dostu olma özelliklerine de sahiptirler. Bu nedenle, sitemizden alacak olduğunuz realistik takma penis ürünleri sizin için son derece nokta atışında ürünler olabilir.

Realistik olan bu takma penisler cinsel hayatınızda sadece ihtiyaçlarınızı karşılamak için sizlerle olmaz. Aynı zamanda da bu ürünler fantezi hayatınızın renklenmesinde sizlere yardımcı olacak olan ürünlerdir. Bu nedenle de bu ürünleri tercih etmelisiniz. Var olan fantezilerinizi bastırmak ve de onları unutmaya çalışmaktansa, ya kendi başınıza ya da partneriniz ile beraber bu fantezileri gerçek kılabilirsiniz. Kendi başınıza bu fantezileri nasıl hayata geçirebilirsiniz bunu merak ediyor olabilirsiniz. Ama bu gerçekten de oldukça basittir. Sitemizde yer alan binlerce üründen sadece bir tanesi bile sizin için tatmin edici olabilecektir. Kal ki bir realistik takma penis ile kendinizi ödüllendirebilir, cinsel dürtülerinize kulak verebilirsiniz. Cinsel ürünlerinizi temin ederken size daha dikkatli ve de daha iyi bir hizmet vermeyi hedefleriz her zaman için. Bu tarz cinsel ürünlerde gizli paketleme ve de gizli kargolama seçeneklerinin, alıcı için çok önemli bir teferruat olduğunu düşünürüz. Bu nedenle de kargonuzun elinize en sağlam ve de en gizli şekilde geçeceğinden emin olabilirsiniz.

Realistik takma penis gerçekten penisi dikleştirirmi kaldırırmı

Evet penis sert ve dik olacaktır ek dolgulu 7 cm ön dolgulu 19 cm belden ayarlı takma penis. 0532 217 17 06 arayıp bilgi alabilirsiniz.

Ürününüzü temin ettikten sonra, nasıl ve de hangi amaçlarla bu ürünleri kullanacağınız size kalmıştır. dilediğiniz gibi ve de istedğiniz her alanda ürünleri kullanabilirsiniz. Cinsel ürünler ve de özellikle realistiktakma penis ürünleri, sizin daha donanımlı bir cinsel an yaşamanız için etken olabilecek olan ürünlerdir. 19 cm uzunluğunda REALİSTİK  TAKMA PENİS satın almakmı istiyorsunuz ? Penisiniz hep dikmi kalmasını istersiniz ? Çıkma yapmaz, eğilmez bükülmez bizden detaylı bilgi alabilirsiniz. Sipariş telefonu 0532 217 17 06 - 0555 353 76 28 işyerimiz açıktır gün içinde arayıp detaylı bilgi alınız. Yarı fiyatına içi boş takma penis.

Takma penisler, içi boş penisler, belden bağlamalı penisler

BENZER ÜRÜNLER