Realistik Dildo, Kemerli Realistik Dildo

HIZLI SİPARİŞ FORMU

Realistik Dildo, Kemerli Realistik Dildo

Realistik Dildo, Kemerli Realistik Dildo

399.00 TL
189.00 TL( KDV Dahil )
% 53İNDİRİM
Toplam Kazancınız 210.00 TL

Realistik Dildo, Kemerli Realistik Dildo

Realistik Dildo, kemerli realistik dildo olarak en kullanışlı hali ile kullanıcılarını beklemektedir. Dildolar genellikle birçok çeşitle karşınıza çıkmaktadır. Son zamanların en çok tercih edilen cinsel ürünlerinden bir çeşit olan dildolar, farklı model ve seçenekleri ile kullanıcılarını heyecanlandırıyor. Aynı zamanda da cinsel istek ve de ihtiyaçların giderilmesinde bir numaralı etken olan bu ürünleri kullanırken kendinizi son derece rahat ve de memnun hissedebileceksiniz. Kaliteli bir ürün tercihi demek, sonucunda memnun ve tatmin olabilecek olduğunuz bir cinsellik demektir. bunun kanıtlanması ve sizin hayatınıza da uyması için satın alabileceğiniz birçok cinsel ürün seçeneği vardır. Bunlardan en popüleri de elbette ki realistikdildo, kemerli realistik dildo modelleri olacaktır.

Dildolar, son zamanların en çok tercih edilen ve de kullanım açısından da memnun olunan ürünleridir. Bu ürünlerin birçok alanda kullanımı vardır. Özellikle de her cinsiyete ve her cinsel yönelime uygun kullanımı olan dildolar ile kendinizi daha tatmin olmuş olarak hissedebileceksiniz. Aynı zamanda da partnerinize unutulması zor bir cinsel hayat yaşatmanız için bu ürünler size yardımcı olabilir. çünkü fantezi ve farklılık her zaman iyidir.

Dildo kemerli penis boyunu 7 cm uzatır

Dildo kemerli penis 19 cm dir ön kısmında 7 cm dolgu vardır penisi anında 7 cm uzatır. Detaylı bilgi 0555 353 76 28 - 0544 715 67 82 arayabilirsiniz. Akşam 18.30 a kadar açığız.

Realistik, gerçek bir ten ve dış özellik yapısına sahip olan dildoların aynı zamanda istediğiniz boyutları da mevcuttur. hangi ebatta, irilikte ve uzunlukta bir realistik dildo, kemerli realistik dildo isterseniz, onu ulaşabilme imkanınız da sitemiz tarafından size sunulur. Sitemizde yer alan bin bir çeşitteki dildolar ile hem kendinizi hem cinsel hayatınızı hem de partnerinizi şımartabilirsiniz. Özellikle de dildonuzu kemerli özelliği olan çeşidi ile tercih ederseniz, memnun kalma ihtimaliniz de böylelikle artar. Çünkü kemerli dildolar herhangi bir aksama, kopma ya da sallanma yapmadan, tam sabit bir şekilde kullanımınıza uygun olacaktır. bu sayede cinsel anlarınızda herhangi bir sorun yaşamaksızın, kendinizi tamamlanmış hissedersiniz. Dilediğiniz penis özelliklerini siz kendiniz bireyselleştirebilir, dilediğiniz şekilde kullanabilirsiniz. Hayat sizin hayatınız ve cinsel tercihlerinizin, isteklerinizin izinden gidin. Bu yolda size realistikdildo, kemerli realistikdildo modelleri de yardımcı olacaktır.

BENZER ÜRÜNLER