Prostat ve Cinsel Hayat

HIZLI SİPARİŞ FORMU

Prostat ve Cinsel Hayat

Prostat ve cinsel hayat

189.00 TL
149.00 TL( KDV Dahil )
% 21İNDİRİM
Toplam Kazancınız 40.00 TL

Prostat ve cinsel hayatilişkilidir. Cinsel yaşamına düşkün bir birey bu sağlık sorununu bir an önce üzerinden atmak ister. Hekime sorduğunuz zamanda bu konuda size cinsel yaşamınızda birtakım düzensizliklerle karşı karşıya kalabileceğiniz hususunda birtakım bilgiler vereceğinden kuşkunuz olmasın. Prostat iltihabı, prostat büyümesi, prostat kanseri gibi hususlar cinsel yaşamda isteksizlik ya da o an esnasında kaygı seviyesinde tırmanışa sebebiyet verebilir. İş böyle olunca cinsel yaşam bozulurken cinsel fonksiyonlarını kaybetme hüznüyle partnerinize istediğini vermemeye başlarsınız. Kimi partnerlarda bu durum ayrılığa kadar varabilen durum oluşumlarına sebep olabilmektedir. Bu sebeple sıkıntının üzerinden gelmeyi kısa zaman diliminde başarma düşüncesine girmek sizin için kaçınılmaz gerçekler listesine girmeye başlayacaktır.

PROSTAT VE CİNSEL HAYAT ilişkisi biraz da prostat sıkıntınızın büyüklüğü ve uzun süreliğine bağlıdır. Misal idrar yolu tıkanıklığı ya da sık idrara çıkma varsa zaten gece uykusuzlukları ve sürekli idrar kaçırırım kaygısı peşinizi bırakmaz. Bu durumda da partnerinizle birlikte olma arzunuzda gittikçe güçsüz hissetme ve kaygı sebebiyle beraber olmaktan kaçınma peşinizi bırakmaz. Ağrılı cinsel ilişki, erken boşalma gibi sıkıntılar aynı zamanda boşalma sırasında yanma oluşumunu hissetmeye kadar varabilen durumları ortaya koyabilecektir. Prostat hastalık teşhisine kimi hastalar durumu ilk anlarda ciddiye almazlar. İşte bu kritikliğe sebep olur. Çünkü her geçen zaman dilimi hastalık teşhisinde ertelemeye neden olur. Bu sebeple cinsel yaşamınızda yaşayacağınız olumsuzluklar bir zaman sonra kronikleşmeye başlayabilecektir. PROSTAT VE CİNSEL HAYAT arasındaki bağı açıklayan hekiminizi iyi dinlemelisiniz. Eğer çözüm ilaçla tedaviyse bu zaman dilimine ilaçların etkisiyle cinsel güçsüzlüklerle mücadele etme durumuyla karşılaşabilirsiniz. Bu sıkıntı sizin sosyal hayat ve cinsel yaşamda mutsuzluğa doğru bir gidişe sebebiyet verebilir. Ameliyat gerektiren durumlarda cinsel fonksiyon bozuklukları zaman zaman görülse de görülmeyedebilinir. Zamanla erekte bozuklukları meydana gelebilir. Bu durumla asla karşılaşmazsınız diye bir durum söz konusu değildir. Ama sinir zedelenmesi çocuk sahibi olmaya engel teşkil etmez. Tüp bebek tedavisi gibi tedavi aşamaları ile çocuk sahibi olabilme şansınızın olduğunu aklınızdan çıkarmamalısınız.

Prostat hastalarına özel takma penis Özel dokusu yumuşak ve pürüssüzdür ten rengidir. Tüm penise uyum sağlayark tam 17 cm lik büyük bir penise ulaştır. ERKEKSİ CESARETİNİZ geri gelsin. Sizi hayal kırıklığına uğratmayacak takma penis sipariş hattı 0532 217 17 06 veya 0555 353 76 28 telefonlarımız açıktır. Arayın bilgi alın sipariş verin veya sipariş formu ile bize ulaşın. ADRES VERMENİZE GEREK YOK KARGODAN KENDİNİZ ALABİLİRSİNİZ. İsterseniz KARGODA ADRESİNİZE TESLİM EDEBİLİR. Tercih sizin. Paketler kapalı pakette size ulaştırılır. Ameliyatsız pompasız acısız anında 17 cm büyük penise sahip olun. Ön dolgusu 2 cm dir penisi 2 cm büyüterek tam 17 cm yapar. Genişliği tam 5 cm dir her penise uyacak kadar özel üretim yapılmıştır dar değildir TAKMA PENİS TAM İSTEDİĞİNİZ GENİŞLİKTEDİR. Göz alıcı model, ilişki sırasında penisiniz küçülüyorsa takma penisimizi takarak PENİSİNİZİ BÜYÜTEBİLİRSİNİZ. TAKMA PENİS ALANA PARMAK KILIFI HEDİYE.

BENZER ÜRÜNLER

papatya film
Web
Analytics Made Easy - StatCounter