Penisi uzatan kılıf, içine penis geçirilerek kullanılan kılıf

HIZLI SİPARİŞ FORMU

Penisi uzatan kılıf, içine penis geçirilerek kullanılan kılıf

Penisi uzatan kılıf 5 cm dolgulu silikondur içine penis geçirilerek kullanılan kılıf

189.00 TL
119.00 TL( KDV Dahil )
% 37İNDİRİM
Toplam Kazancınız 70.00 TL

Penisi uzatan kılıf 5 cm dolgulu silikondur içine penis geçirilerek kullanılan kılıf,

Penis boyunun küçük olduğunu düşünen ve bu yönde özgüven sorunu yaşayan  Erkeklere içine penis geçirilen silikon 5 cm dolgulu penis kılıfı erkekler tarafından tercih edilen bir cinsel yardımcı üründür. Ürünü kullanan erkeklerin büyük kısmı olumlu sonuç almıştır, aksini iddia eden kullanıcıların bir kısmı genetik sorunlara sahip iken, bazılarının ise tavsiye edilen uygulama kriterlerine riayet etmediği gözlemlenmiştir.

Penis boyu erkekler için oldukça hassas bir konudur. Aynı bayanlarda vajina genişlemesi sorunu özgüven eksikliğine neden olduğu gibi, penis boyunun kısa olduğunu düşünen erkeklerde partnerini memnun edemeyeceği endişesine kapılabilmekte ve güven sorunu yaşayabilmektedir. Bu yönde eksiklik hisseden erkekler kimyasal yardımcı ürünlerden destek almakta ya da cerrahi operasyon ile bu soruna çözüm aramaktadırlar. Ancak cerrahi operasyonların psikolojik olumsuz etkileri ve iyileşme sürecinin hassasiyeti ve neticelerinden emin olamama durumu, bu tür sorunlar yaşayan erkeklerin kimyasal destek ürünlerine ilgi göstermesine nenden olmaktadır. Bu kimyasal ürünlerin bir kısmı sprey ya da draje şeklinde bir kısmı ise jel ya da krem gibi topikal kullanıma uygun olup, düzenli uygulandığında olumlu netice alınabilmekte ve kullanıcı bu sorundan sonsuza kadar kurtulabilmektedir. İçine penis geçirilen kılıf gerek kullanım kolaylığı gerekse alınan sonuçlar göz önüne alındığı zaman, kullanıcısının beklentilerini karşılamaktadır. Kullanıcı düzenli olarak günde 2 kez masaj yapılarak uygulandığında kısa süre içinde olumlu etkileri fark edilmektedir. Ayrıca içeriğindeki bitkisel ekstrelerin etkisi ile sahip olduğu hoş aromatik kokusu sayesinde, kullanıcı ferah bir uygulama olanağına sahip olabilmektedir.

PENİS UZATICI KILIF kendi alanında amaca hizmet eden diğer ürünlerden farklı olarak hazırlanmaktadır. İçeriğindeki kimyasal oranı oldukça düşüktür ve insan sağlığına zarar verecek özellikten uzaktır. Kullanıcının herhangi bir maddeye karşı alerjisi yoksa yan etki ihtimali söz konusu değildir. Ancak olası alerji sorunları satıcı ile paylaşılmalı ve satıcının tavsiyelerine göre uygulamaya başlanılmalıdır. Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanan bu cinsel yardımcı ürün haricen kullanıma uygundur. Bu yüzden penis boyu konusunda özgüven eksikliği yaşayan beyler tarafından kolaylıkla satın alınıp kullanılabilmektedir.

5 cm uzatan 2 cm kalınlaştıran kılıf bilgi ve sipariş hatları saat 18.15 e kadar açıktır. Hemen arayın siparişinizi verin 0532 217 17 06 - 0544 715 67 82 - 0555 353 76 28.

BENZER ÜRÜNLER