Penis Kılıfı ve kaydırıcı seti

HIZLI SİPARİŞ FORMU

Penis Kılıfı ve kaydırıcı seti

Penis Kılıfı ve kaydırıcı seti

299.00 TL
159.00 TL( KDV Dahil )
% 47İNDİRİM
Toplam Kazancınız 140.00 TL

Penis kılıfı ve kaydırıcı set, cinsel yaşamın renklenmesi için bazı özel ürünlerin kullanılması ve bu anlamda cinsel ilişkiye yenilik kazandırılması çok önemlidir. Bu nedenle, kaydırıcı gibi hem fonksiyonel, hem de eğlenceli ürünleri kullanmak yerinde olacaktır. Kaydırıcı, cinsel kuruma yaşayan bayanlar için kurtarıcı bir üründür. Bayanların cinsel organlarında psikolojik veya fizyolojik nedenlerle kuruma olabilir. Bu durum, özellikle üzerine gidilmemesi, doktor yardımı alınmaması durumunda, cinsel ilişki sırasında inanılmaz sancı çekilmesine neden olmaktadır.

Hatta, cinsel kuruluk yaşayan bayanlar, bir süre sonra kesinlikle ilişki yaşamaya katlanamamaktadır. İşte bu durumda, hemen kaydırıcı ürünlerden yardım almak lazımdır. Kaydırıcının bir diğer kullanım alanı ise, cinsel oyuncaklar ile temas edilmesi sırasındadır. Vibratör veya yapay vajina çeşitleri, özellikle mastürbasyon noktasında inanılmaz etkili olan seks oyuncaklarıdır.

Silikon veya lateks malzemeden hazırlanmaları de gerçekçi olmalarını sağlamaktadır. Ancak, kaydırıcı olmadan ürünlerin kullanılması cildin tahriş olmasına neden olmaktadır. Bu nedenle, çeşitli meyve ve egzotik kokularıyla da hoşluk uyandıran krem formunda kaydırıcı ürünlerin kullanılması yerinde olacaktır.

Penis kılıfı 5 cm dolguludur yıkanabilir temizlenebilir penisi anında 5 cm uzatır. 2 cm kalınlaştırır. Kaydırıcı 120 ml dir su bazlıdır daha kayganlık için sürülür.

Bilgi almak için arayabilirsiniz 0544 715 67 82 telefon numaramız sabah 10.00- akşam 18.00 arası açığız.

 

BENZER ÜRÜNLER