Penis kılıfı, penis halkaları testis çıkıntılı kavramalı penis kılıfı

HIZLI SİPARİŞ FORMU

Penis kılıfı, penis halkaları testis çıkıntılı kavramalı penis kılıfı

Penis kılıfı, testisleri kavramalı penis halkalı kılıf

149.00 TL
99.00 TL( KDV Dahil )
% 34İNDİRİM
Toplam Kazancınız 50.00 TL

Penisi 5 cm büyütmek keyfi başlıyor. Testis kavramalı penis kılıfı ile daha büyük ve kalın penise sahip olacaksınız. Penisten çıkma yapmaz komple silikondur. Testisleri şişirici özelliği vardır buda daha uzun süre sert kalmanızı sağlatır. Yıkanır temzilenir, kopmaz uzun yıllar ılık su ile yakayıp penise takabilirsiniz.

Partneriniz 5 cm büyüklüğün keyfiniz sürsün, bırakın 5 cm büyütmeyi kılıfımız sağlasın siz keyfini yaşayın. Toplam uzunluk 18 cm dir, ön dolgu 5 cm dir çapı 5 cm dir ve esner. Sağdan 1 cm soldan 1 cm toplam 2 CM PENİSİ KALINLAŞTIRIR. Cilde yan etkisi yoktur.

Ten rengidir. 0532 217 17 06 veya 0555 353 76 28 telefonumuzu hemen arayıp sipariş verin BU KAMPANYA FİYATINDAN FAYDALANIN BAŞKA YERDE BU FİYAT YOK . DİREKT İTHALATÇI FİYATI. KAPALI AMLAJLAMA YAPILIR İÇERİK KESİNLİKLE BELLİ OLMAZ. Penisi 5 cm büyütmek için, 2 cm kalınlaştırmak için testis kavramalı penis kılıfımızı satın alınız.

Büyük ve kalın penisin keyfini sürün, yüzünüzü gülümsetecek indirimli kampanya fiyatı. Yumuşacıktır, tahriş etmez, yan etkisi yoktur, silikondan üretilmiştir, PENİSTEN ÇIKMAZ

BENZER ÜRÜNLER

papatya film
Web
Analytics Made Easy - StatCounter