Hindi kuşu tüyünden toz tüy alma fırçası

HIZLI SİPARİŞ FORMU

Hindi kuşu tüyünden toz tüy alma fırçası

Hindi kuşu tüyü toz tüy alma aparatı

129.00 TL
69.00 TL( KDV Dahil )
% 47İNDİRİM
Toplam Kazancınız 60.00 TL

Hindi kuşu tüyünden üretilmiştir. Toz ve tüyleri doğal yollarla temizleyin. Özellikle girilmesi zor yerlere sapı sayesinde toplam tüy dahil ortalama 42 cm dir girebilir ve temizler. Çizmez parlatır tozları alır. Özellikle kuyumcular, takı satanlar, vitrin temizliğine özen gösteren iş insanları,

Evinde titiz olanlar dolap, hassas yüzeyler evin tüm yüzeylerinde toz ve tüylerden kurtulun. Plastik hijyen olmayan ürünleri unutun.

Kirlenince su ile yıkayın kurutun, defalarca toz tüy alın uzun sürelerce.

Çok hafifdir.

Hindi kuşu tüyünden üretilmiş toz alma aparatının tüy uzunluğu ortalama16 cm dir , sap uzunluğu ortalama 26 cm dir toplam uzunluk ise ortalama 42 cm dir. Tüylerin genişliği ortalama 20 cm dir.

Tüy almak için hindi kuşu tüyünden üretilmiş olan ürün herhangi bir boya ve kimyevi işlemden geçmemiştir.

Neden sicakmarket sitemize güvenerek Hindi kuşu tüyünden üretilmiş toz alma ürününü sipariş vermelisiniz ?

- Kargo firmaları ile resmi sözleşmemiz vardır. Sicakmarket.net veya diğer sitelerimizden gönderimlerimizi kargo firmaları ile yaparız ve sözleşme ile bağlayıcı özelliklidir. 0555 353 76 28 telefonumuzdan bilgi alabilirsiniz. Çoğu firma bile olamayan sitelerden verdiğiniz siparişler sadece bireysel gönderi gibi gönderilir arada kargo firması yoktur çek hesabına gönderim yapılır takibiniz yoktur. Bizim gönderimlerimiz arada kargo gönderim olduğundan oldukça garantilidir.

- Paketler tamamen kapalıdır, ( Hindi kuşu tüyü ürüüününüzde dahil tüm paketler ) içinde ne hangi ürün olduğu belli olmaz. Sizin için çok dikkatli şekilde paketleme yaparız. Oldukça uzun yılların verdiği şirket deneyimimiz ile çok titizce paketleme yaparız. Telefonlarımızdan numaraları şu şekildir 0532 217 17 06 - 0555 353 76 28 arayıp bilgi alabilirsiniz.

Piyasadaki Pazaryerlerinden farkımız firma olarak gönderimden paketlemeye kadar telefon desteği veririz. Yazışma ve maille uğraşmazsınız kendinizi daha güvende hissedersiniz. Sabah 10- akşam 18 saatleri arası 0555 353 76 28 veya 0532 217 17 06 arayıp  Hindi kuşu tüyü toz tüy alma ürününüzle ilgili detayları takip edebilirsiniz. Garantili satış deneyimi için sicakmarketi deneyebilirsiniz.

BENZER ÜRÜNLER

papatya film
Web
Analytics Made Easy - StatCounter