Gerçekci Yapay Penis

HIZLI SİPARİŞ FORMU

Gerçekci Yapay Penis

Gerçekci Yapay Penis

189.00 TL
149.00 TL( KDV Dahil )
% 21İNDİRİM
Toplam Kazancınız 40.00 TL

Gerçekçi Plastik Penis

Gerçekci Penis Takma penis ürünlerinde, bu ürünleri temin etmek isteyen bireylerin aradıkları en belirgin özellik, ürünün gerçekçi yapıda olmasıdır. Şimdi ise gerçekçi plastik penis ürünlerine göz attığınız zaman, bu ürünlerin sizin için yeteri kadar gerçekçi olup olmadığına karar verebileceksiniz. Hem kadın cinsinin hem de erkek cinsinin cinsellik esnasında kullanımının kolay olduğu bu ürünler sayesinde mutlu son mümkün. Kişi bu ürünler ile hem kendisini hem de partnerini son derece tatmin edebilecektir. Yalnız ürünün gerçekçi yapıda olması her iki cins için de önemli olan bir konudur. Mesela, eğer ki satın aldığınız takma penis gerçekçi değil de bir plastik parçası ise, ürünün size mükemmel hissettirmesi imkansızdır. Ama eğer gerçek bir cinsel organ kadar olan bir ürünü temin ederseniz, asla yabancılık çekmez, son derece de memnun kalırsınız.

Gerçekçi takma penislerin en belirgin özellikleri, ürünün gerçek bir deri yapısında olmasıdır. Damarlı, yumuşak bir deriye sahip olan bu ürünler aynı zamanda kişinin isteğine bağlı büyüklükte olacaktır. yani hangi boyutlara sahip bir takma penis istiyorsanız, ona sahip olabileceksiniz. Gerçekçi plastik penis takma olmasına rağmen, kullanan ve kullanılan kişiler üzerinde gerçekçi bir etki yaratacaktır. Kişiler adeta gerçek bir kanlı canlı penis aracılığı ile mükemmel hissederler. Yalnız bireylerin, lezbiyen bireylerin, gay bireylerin ve kadın-erkek olarak ilişki yaşayan bireylerin kullanımı oldukça kolaydır. Her türdeki sekse uyum sağlayan bir ürün olan takma penislerimizin gerçekçi yapıda olması size yeterli olacaktır kimi zaman.

Cinsellikte doyuma ulaşmanız için kaç cm penise ihtiyacınız var? Buna artık siz karar verebileceksiniz. Siz hangi boyutta, ne tür bir penise ihtiyaç duyuyorsanız eğer, o penis sizin için hazırlanacaktır. Ama size önerimiz, hangi boyutlarda alırsanız alın, gerçekçi bir penis temin edin. Size yabancılık hissettirmeyen ve tıpkı gerçek bir cinsel organ gibi olan penisler ile daha samimi bir cinsellik yaşarsınız. Hayallerinizi size sunacak olan bazen sadece partner değildir.

Gerçekçi yapısı ile sahip olduğunuz bir takma penisin de sizi tatmin edeceğini bilmenizi isteriz. Üstelik bu takma penislere ulaşım da son zamanlarda bir hayli kolaydır. Ürünlerin kolay temizlenebilir olmasına ve cilt dostu özelliği taşımasına dikkat etmenizi öneririz. Bu sayede herhangi bir sorun yaşatma gerçekçi plastik penis ürünleri. Sizin için en uygun şekilde tasarlanan bu ürünlerin hangisinin tam da size göre olduğuna karar verin. Daha sonra ise bu karar uygun bir sipariş verin.

17 cm , 19 cm , 22 cm uzunluğunda gerçekci yapısında yapay takma penis çeşitleri Türkiyenin her köşesine kapıda ödeme imkanı ile kapalı ambalajda yapay penis gönderimi yapılır.

BENZER ÜRÜNLER

papatya film
Web
Analytics Made Easy - StatCounter