Belden Bağlamalı Penis 17 Cm

HIZLI SİPARİŞ FORMU

Belden Bağlamalı Penis 17 Cm

Belden Bağlamalı Penis 17 Cm

249.00 TL
149.00 TL( KDV Dahil )
% 40İNDİRİM
Toplam Kazancınız 100.00 TL

Belden Bağlamalı Penis 17 Cm

Belden bağlamalı takma penisler sayesinde, çoğu kişinin tam olarak kurgulamış olduğu cinsel hayat, onlara en gerçek biçimde yansımaktadır. İster vantuzlu isterseniz de vantuzsuz şeklini satın alabileceğiniz bu ürünlerin birden fazla olumlu özellikleri ve de kişiye yararları mevcuttur. takma penis kullanımı konu olduğu zaman, her daim belden bağlamalı ya da kemerli olanlarını önermekteyiz. Bunun nedeni de; bedene uygun şekilde ayarlanabilen her ürünün, daha sabit ve de daha pratik şekilde kullanılabilecek olmasıdır. Şimdi ise konumuz, belden bağlamalı penis 17 cm olunca, işler ne gibi bir duruma gelir? Öncelikle bir penis için 17 cm oldukça iyi bir performansa adım atılabilecek boyuttur.

17 cm penis siparişi için lütfen arayınız 0532 217 17 06 veya 0555 353 76 28.

Hem kadının hem de erkeğin, her iki cinsin de yeteri kadar zevk alabilmesi için penis boyunun önemi çok önemlidir. Ama ne kadar önemli olsa da bu duruma bazen yapılabilecek bir şey kalmaz. Örneğin kişinin penis boyu oldukça kısadır ve bu durumdan hem kendisi hem de partneri memnun değildir. İşte tam o esnada devrene cinsel ürünler girer. Var olan penis boyuna ek olarak yerleştirilecek ürünlerden tutun, tamamına yerleştirilerek o penisi devasa boyutlara taşıyan ürünlere kadar binlerce seçenek sizlerle olacaktır. Var olan cinsel ürün seçenekleri arasında yıldızı en parlayan ürün, tabii ki de belden bağlamalı penis 17 cm olan ürünümüzdür. Siparişleriniz için 0532 217 17 06 nolu telefonumuzu arayabilirsiniz bilgi alıp sipariş verebilirsiniz. Bu ürünün boyundan tutun, işlevine ve de pratikliğine kadar her özelliği, alıcısına fayda sağlamak için idealdir. Her zaman sizin için en güzel şartları oluşturmaya özen gösteriyoruz. O nedenle de bu ürünü de, size cinsel hayatınızda, isteklerinizde ve de ihtiyaçlarınızda yardımcı olabilmek amacı ile sunuyoruz. Bu ürünün belden bağlamalı olması, alıcıların oldukça işine gelen bir özellik olarak kendisini göstermektedir.

17 cm belden bağlamalı penis, külotlu kemerli

Önünde 2 cm dolgu vardır.

PENİS BOYU TAM 17 CM DİR.

Devamlı dik bir penise sahip olacaksınız.

Belinize külonuza göre ayarlayabileceksiniz

İçine penis geçiyor.

Yıkanıyor temizleniyor

17 cm belden bağlamalı takma penis parmak kılıfı hediyelidir. PARMAKLAMA FANTEZİLERİNİZ İÇİN LATEKS DIŞI TIRTIKLI PARMAK KILIFI. HEDİYENİZ BELDEN BAĞLAMALI TAKMA PENİSİNİZ İLE size ulaştırılacaktır.

Belden bağlanınca tamamı ile ayarlanabilir şekilde olduğu için, sabit kalabilen ürünün kullanımı oldukça pratiktir. Defalarca kullanılabilen, herhangi bir eskime ya da sorun çıkartmayan ürünün temizlenmesi de bir hayli kolaydır. Biz, herkesin memnun kalabileceği şekilde olan kaliteli ürünleri müşterilerimize sunma konusunda oldukça titiz bir platformuz. Memnun kalacağınızı ve de cinsel hayatınızı tam da dilediğiniz gibi yaşayacağınızı temenni ediyoruz. BELDEN BAĞLAMALI TAKMA PENİS 17 CM son derece realistik yapıya sahip olan bir ürün seçmeniz, ateşlenecek cinsel hayatınıza daha da heyecan katar. Çünkü bu ürünlerin gerçekçi olması demek, size tıpkı gerçek bir penisin hissettirdiklerini hissettirir. Üstelik şu an anlatımında bulunduğumuz takma penisin boyutu da 17 santimdir. Bu demek oluyor ki, son derece zevk verici noktalara ulaşmasında ve de işlevsel olarak harikalar yaratabilecek olan boyutta olan bir penistir bu. Denediğinize pişman olmayacağınızı umuyor, bu ürünün size, partnerinize ve de genel olarak cinsel hayatınızda katkıda bulunmasını diliyoruz. Yardım ve de desteğimiz sizin memnuniyetiniz içindir.

BENZER ÜRÜNLER

papatya film
Web
Analytics Made Easy - StatCounter