Vibratör Siparişi

HIZLI SİPARİŞ FORMU

Vibratör Siparişi

Vibratör Siparişi

149.00 TL
119.00 TL( KDV Dahil )
% 20İNDİRİM
Toplam Kazancınız 30.00 TL

Vibratör Siparişi

Vibratör siparişi vermek istediğiniz de karşınıza çıkan birçok çeşit olduğunu görebilirsiniz. Kafanızın karışmasına izin vermeyin ve ne aradığınıza ne istediğinize öncelikle karar verin bu daha uygun olacaktır. Sonunda hangisini seçerseniz seçin doğru bir sonuç elde etmiş olursunuz çünkü her birinin kullanım sonrasında etkisi gözle görülmektedir. Mutsuz olmanıza karşı tarafı da mutsuz etmenize neredeyse imkân ve ihtimal yoktur şansınızı denemeli doğru olduğuna kendiniz şahit olmalısınız. Beraberlikleriniz artık daha heyecanlı olurken eşinizle kaybettiğiniz o zevkleri tekrardan kazanacak genç dinamik hareketlerle cinselliği güzel bir hale getireceksiniz. Süreklilikten sıkıldıysanız eğer kesinlikle bu tarz bir alete yönelmelisiniz yoksa içinizde ki azıcık kalmış isteği bile söndürebilirsiniz. VİBRATÖR SİPARİŞİ  Yalnızca erkekler değil işini bilen ve cinselliği seven kadınlar da dikkat ediyor bunları talep ederken biran evvel kavuşup kullanmak istiyorlar. Tercihlerin de farklılıklar yaşayan bireylerin de yardımcısı olan ürünü her yaşta her tarzda insanın satın aldığını bilmelisiniz.

Eğer bir yanınızın eksik kaldığını seks yaparken bir şeylerin yalnız gittiğini düşünüyorsanız vibratör siparişi vererek bu duruma son verebilirsiniz. Üzeri tırtıklı olan, kayganlığıyla rahat kullanılan ve boyut açısından daha uzun olan çeşitler sizlerin seçebileceği tarzda en uygun ve kaliteli olanlarıdır. Daha çok sinir ucuna ulaşır hassas bölgelere kadar ulaşıp uyarı sağlar böylelikle orgazm olma şansını da iki katına çıkarır. Pürüzsüz tam olarak orijinaline yaklaşılmış olan ürünlerin dokuları ekstra yumuşaktır gerçeğini aratmaz nitelikte üretilmiştir. Bazılarının hafif kavisli olması da G noktasına hedeflenmiştir böylelikle hedefine ulaştıktan sonra istenileni de her iki tarafa vermiş olur. Aleti ilk açtığınız da su ve sabun ile yıkamanız yeterli olacaktır daha fazla bir şey yapmanıza gerek kalmaz. Yalnız kesinlikle güvenilir olsun diye kimyasal değdirmeyin farklı bir malzemeyi üzerinde kullanmayın yapısını bozabilirsiniz.

22 cm uzunluğunda 4 cm genişliğinde vibratör. Ten rengidir motorlu titreşimlidir. Sipariş & bilgi hattı 0532 217 17 06 - 0555 353 76 28

Sabahları saat 09.45 den akşamları saat 18.15 e kadar açığız arayıp vibratör siparişi verebilirsiniz.

Uzun ömürlü olsun istiyorsanız kullanımına da dikkat etmelisiniz sonuçta bu ürün artık sizin eliniz ayağınız partneriniz ile en sevdiğiniz oyuncağınız olacaktır. Vibratör siparişi verirken aldığınız yere size uygunluğuna dikkat etmelisiniz gerisini zaten basit bir şekilde halletmiş olursunuz. Artık karşılıklı orgazm olurken zorlanmayacak ilişkinizden de asla sıkılmayacaksınız. Böylesine heyecan dolu saatler katmak değişik yöntemlerle beraberliğinizi ayakta tutmak sizlere iyi gelecektir. Direkt olarak güneşe maruz bırakmadan odanızda bir yerde muhafaza edebilirsiniz zaten boyut olarak saklamanız da gerekirse sizi zor sokmaz. Her yere girebilen ürünü kullandıktan sonra aldığınız hazzı bir kere düşünmelisiniz.

BENZER ÜRÜNLER

papatya film
Web
Analytics Made Easy - StatCounter