Vibratör nasıl kullanılır

HIZLI SİPARİŞ FORMU

Vibratör nasıl kullanılır

Vibratör nasıl kullanılır

149.00 TL
119.00 TL( KDV Dahil )
% 20İNDİRİM
Toplam Kazancınız 30.00 TL

VİBRATÖR NASIL KULLANILIR?

Seks oyuncakları, kişilerin mastürbasyon yaparak cinsel tatmin için kullanabilecekleri özel ve fonksiyonel ürünlerdir. Bu ürünler aynı zamanda, cinsel ilişkiye renk katma noktasında, partnerler tarafından da kullanılabilir. Oyuncakların başında vibratör çeşitleri gelmektedir. Yalnız bayanlar, vibratör kullanarak, bu yapay penisler sayesinde adeta gerçek bir penis ile ilişki yaşıyormuş gibi haz alabilirler. Bunun nedeni, aletlerin lateks veya silikon gibi insan dokusuna çok yakın malzemelerde hazırlanmakta olmasıdır. Peki Vibratör kullanımı aslında son derece kolaydır. Şarjlı veya pilli modelleri bulunmaktadır. Şarjlı modellerin kullanmadan önce, tam şekilde şarj etmeye dikkat etmelisiniz. Kullanırken ise kesinlikle fişe takılı bırakmayınız. Pilli ürünleri, içinde pil bulunmakta iken muhafaza etmeyin. Pilleri kullanımdan sonra çıkarın, aksi takdirde aletin içine pil akabilir. Vibratörler, titreşimli veya darbeli şekilde fonksiyonel tasarlanmaktadır. Bu fonksiyonların dereceleri bulunmaktadır. Kullanım sırasında ayarlayabilirsiniz. Vibratörün temizlenmesi son derece kolaydır. Kullanım sonrasında, sadece ılık su ve sabunlar temizlemeniz yeterlidir. Vibratör nasıl kullanılır öğrendiğiniz takdirde zevkle cinsel doyuma ulaşabilirsiniz.

20 CM UZUNLUĞUNDA VİBRATÖR. 4 CM GENİŞLİĞİNDE EN ÇOK SATAN MODEL. HEMEN ARA VİBRATÖR SİPARİŞİ VER. VİBRATÖR SİPARİŞİ 0532 217 17 06 VEYA 0544 715 67 82 NUMARALI TELEFONLARIMIZI ARAYINIZ SİPARİŞİNİZİ VERİNİZ.

VİBRATÖR NASIL KULLANILIR , kadınların etkili cinsel oyuncaklarıdır.Kaliteli bir cinsel ilişki yaşanması için, penisin uyarıldıktan sonra sağlıklı şekilde sertleşmesi, partnerini de uyarması ve cinsel ilişkinin sonuna kadar sağlıklı şekilde ereksiyon olmuş durumda kalmasını gerektirmektedir. Ancak, bazı durumlarda, psikolojik veya fizyolojik nedenlerle erken boşalma sorunları yaşanmaktadır. Özellikle kan dolaşımı bozukluklarında bu durum yaşanmaktadır. Öte yandan, bu durum beylerin psikolojik sıkıntılar yaşamasına neden olmaktadır.

BENZER ÜRÜNLER