Vibratör modelleri

HIZLI SİPARİŞ FORMU

Vibratör modelleri

Vibratör modelleri

250.00 TL
119.00 TL( KDV Dahil )
% 52İNDİRİM
Toplam Kazancınız 131.00 TL

Vibratör Modelleri

En kaliteli ve de kullanışlı olan vibratör modelleri için sitemizi ziyaret etmeniz sizin için yeterli olacaktır. Birçok fonksiyona ve özelliğe sahip binlerce vibratör modeli ile karşı karşıya olabilir, zevkinize ve de isteklerinize göre bir seçim yapabilirsiniz. Vibratörler, uzun zamandan beri her iki cins için de kullanımı çok yaygın ve de ihtiyaç giderici olan bir cinsel üründür. Aynı zamanda da en çok tercih edilen cinsel aletler arasında yer alan vibratör modelleri, fantezi ürünü olarak da geçmektedir. Bunun en büyük sebebi de, cinsellikte fantezi arayanların, bir vibratör yardımı ile bu fantezi isteğini ve ihtiyacını giderebilmeleridir.

Günümüzde birçok vibratör modeli ile karşılaşabilirsiniz. Özellikle de sitemizde yer alan vibratörlere göz gezdirdiğinizde, sizin ihtiyacınız olan vibratörü net bir şekilde görebileceksiniz. Var olan ve oldukça fazla tercih edilen vibratör modelleri sitemizde mevcut durumdadır. İşte birkaç vibratör modeli şunlardır: titreşimli vibratörler, elektrikli vibratörler, masaj yapan vibratörler, farklı ten renklerine sahip olan vibratörler, boyu uzayıp kısalan vibratörler, orgazm vibratörleri, şarjlı vibratörler, esnek vibratörler, sert vibratörler, damarlı son derece gerçek yapıda vibratörler, ileri geri hareketli vibratörler, çift taraflı vibratörler… Bu liste bu şekilde uzayıp gidecektir. Çünkü günümüzde elimize ulaşan çok fazla sayıda çeşidi olan vibratör modelleri vardır. Hangisinin size ya da partnerinize uygun olduğunu bulmanız, ürünü bu şekilde tercih etmeniz büyük önem taşır. Bu nedenle, ürünü temin etmeden önce, ürünlerden hangisinin size uygun olup olmadığına karar vermeniz gerekir.

Vibratör seçimi yaparken, en gerçekçi yapıdaki vibratörden yana seçiminizi yaparsanız, bu size daha eşsiz bir cinsel deneyim sağlar. Çünkü gerçekçi yapıda bir cinsel ürün her zaman için daha iyi olur sizin ve partneriniz adına. Bununla beraberi bir kadın olarak vibratör satın alacaksanız, mutlaka klitorise masaj yapan vibratörden yana kullanmanızı öneririz seçiminizi. Çünkü klitoral orgazma ulaşabilmeniz için, bu ürünü tercih etmeniz gerçekten de çok önemli olacaktır. kaliteli ve gizli kargo seçeneklerine sahip olan bir cinsel ürün tercih etmenizi öneririz sizlere.

Vibratör sipariş hattı 0532 217 17 06 - 0555 353 76 28 akşam saat 18.00 e kadar açıktır. Titreşimli VİBRATÖR komple kaliteli silikondur cildi tahriş etmez. 22 cm uzunluktadır. Titreşim motoru vardır. Ten rengidir. Gizli pakette teslim edilir.

Vibratör, titreşimli vibratör, vibratör çeşitleri, vibratör modelleri

BENZER ÜRÜNLER