Uzatmalı penis

HIZLI SİPARİŞ FORMU

Uzatmalı penis

Uzatmalı penis

149.00 TL
99.00 TL( KDV Dahil )
% 34İNDİRİM
Toplam Kazancınız 50.00 TL

Uzatmalı Penis

Uzatmalı penisler sayesinde cinsel hayatına hem iyileştirici etki yaratan hem de fantezi katan bireylerden olmak ister misiniz? Uzatmalı penisler sayesinde dilediğiniz boyuttaki bir penis ile cinsel hayatınıza doludizgin bir şekilde devam edebilirsiniz. Bunun sırrı tabii ki de gerçekçi ve doğru seçilmiş olan bir cinsel üründe olacaktır. uzatmalı penisler sayesinde dilediğiniz penis boyuna erişmeniz mümkündür. Birçok seçeneği ile insanların hizmetine sunulan her ürün sizi doğru ve istediğiniz sonuca ulaştırmayabilir. Bu konuda dikkatli olmanızı tavsiye ederiz. Bir ürün hakkında yeteri kadar araştırma yapmanızı öneriyoruz. İyi bir araştırma sonucunda en doğru olan cinsel ürün sizin olabilir. Bu sayede de memnuniyet oranı da artar. Erkeklerin genel itibari ile uzatmalı penisler sayesinde sorunlarını çözebildikleri gözlemlenmiştir. Penisinin boyundan, sertleşmesinden, işlevinden, kuvvetinden, dayanıklılığından derken, penisinden genel olarak memnun olmayanların sayısı bir hayli fazladır. Bu esnada devreye giren cinsel ürünlerin arasında olan uzatmalı penisler memnun olmanıza yardımcı olacaklardır.

Uzatmalı Penis Penisi 4 Cm Uzatıyor

Toplam Uzunluk 17 Cm’dir Erkekler cinsel organlarının var olan boyundan memnun olmayabilirler. Bu olağan bir durum olmakla beraber, hem partnerlerinin hem de erkeklerin kendilerinin şikayetçi oldukları konular arasında yer alır. Uzatmalı penisler sayesinde erkekler penislerini uzatabilirler. Uzatmalı penisler kendilerinden dolguya sahiptirler. Bu dolgular sayesinde penisinizin olduğundan istediğiniz katlarca daha uzun görünmesi oldukça mümkün. Bu sayede 17,18 hatta 19-20 cm aralığında bir penise sahip olabilirsiniz. Oldukça gerçekçi ve de ten açısından gerçeğe çok yakın olan bir penis seçimi yaparsanız, hem partnerinizi hem de kendinizi tamamı ile memnun etmeniz çok olası. Bu nedenle dikkatli ve de güvenilir seçimler ile kendinizi ödüllendirebilirsiniz. Tam size göre olabilecek olan seçenekleri ile dilediğiniz boyuttaki penis sizin olabilir. Partnerinizi muhteşem performansınız ile etkileyebileceksiniz. Aynı zamanda da fantezi dolu bir cinsellik için çok etkili olan ürünlerdir cinsel ürünler. Bu ürünler arasında en çok tercih edilenler, penisin boyutunu bir hayli uzatan ürünlerdir. İşte uzatmalı penisler, var olan penis boyunu ikiye hatta üçe katlar. Bu gerçekten de her erkeğin rüyalarını hayata geçirir. Aynı zamanda o erkeğin partnerine de gerçek ötesi bir cinsellik sunar.

Uzatmalı penis ile penisim uzayacak mı?

Uzatmalı penislerin zaten genel itibari ile amacı, var olan penis boyunu uzatmasıdır. Yani erkeklerin penis boylarını istedikleri boyuta taşımaları için uzatmalı penise ihtiyacı olabilir. Penisinizi ne kadar uzatmak isterseniz o kadar uzunluk size ek olarak uzatmalı penisinizle dahil olacaktır. uzatmalı penislerde var olan 4 cm ön dolgusu sayesinde uzayacak olan penisinizden memnun kalacaksınız. Düşünün ki 4 cm ek ilave dolgusu ile penisiniz 17,18,19 hatta dediğimiz gibi 20 santimlere kadar uzayacak. Bu sizin lehinize olacak.

Penisi 4 cm büyüten kılıf. Toplam uzunluk 17 cm dir penisi anında 4 cm büyütür. Yıkanabilir temizlenir. Defalarca penise takabilirsiniz.

Sipariş ve bigi hattı 0532 217 17 06 veya 0555 353 76 28 . Sabah 10 akşam 18 arası arayabilirsiniz.

BENZER ÜRÜNLER

papatya film
Web
Analytics Made Easy - StatCounter