Uzatmalı Penis Kılıfı 4 Cm Dolgulu

HIZLI SİPARİŞ FORMU

Uzatmalı Penis Kılıfı 4 Cm Dolgulu

Uzatmalı Penis Kılıfı 4 Cm Dolgulu

149.00 TL
99.00 TL( KDV Dahil )
% 34İNDİRİM
Toplam Kazancınız 50.00 TL

Uzatmalı Penis Kılıfı 4 Cm Dolgulu

Uzatmalı penis kılıflarında var olan dolguların ne işe yaradığını ve hatta genel hatları ile penis kılıflarının tam olarak ne işe yaradığını merak eden kişilerin çok olduğunu biliyoruz. O nedenle biz de sitemizde bu bireylerin aydınlanması adına birçok yazı paylaşmak istedik. Bu yazıların başında, dolgulu penis kılıfları hakkında bilgi veren yazılar yer almaktadır. Uzatmalıpenis kılıfı 4 cm dolgulu seçenekleri ile dikkat çekmektedir. Ürünün ön kısmında yer alan 4 cm dolu ile penisinizin dilediğiniz büyüklüğe ve de uzunluğa eriştiğini siz kendiniz görebileceksiniz. Aynaya baktığınızda, hayalini kurduğunuz ama asla kavuşamayacağınızı düşündüğünüz penise sahip olduğunuzun farkında olacaksınız. Unutmayın ki, doğru bir yerden satın alınmış, doğru bir penis kılıfı ile gerçekten de fazlası ile hazzı hissettireceksiniz partnerinize. Bu hem size hem de partnerinize bir hayli heyecan sağlayacaktır. Özellikle de uzatmalı penis kılıfları sizin lehinize görev görür. Zaten kendiliğinden yeteri kadar uzun olan bu penis kılıflarının bir de ön kısımlarında bulunan 4 santimlik dolgular, bu kılıflara daha yoğun oranda hacim verir. Kılıfların hacimli olması demek de, sizin penisinizin daha hacimli olacağı anlamına gelir. Penisinize kolaylık ile yerleştireceğiniz penis kılıflarının kolay temizlenebilir olmasına dikkat ediniz. Bu sayede kolaylık ile kılıfı temizleyebilir, bir sonraki kullanımınızı gönül rahatlığı ile gerçekleştirebilirsiniz. Birbirinden farklı ve de yararlı olan cinsel ürünlerin cinsel sağlığa ne kadar da faydalı olduğunu görmeniz çok zamanınızı almayacaktır.

Uzatmalı Penise Takılan Kılıf

Uzatmalı penis ile penis kılıfı iki farklı cinsel üründür. Fakat bazen cinsel ürünleri birbirine karıştırmanızda herhangi bir sorun olmayacaktır. Uzatmalı penisinizi kendi cinsel organınıza taktıktan sonra, üzerine de dolgulu penis kılıfı taktığınız zaman, hayalinizden bile ötedeki boyutlarda cinsel organa sahip olursunuz. Bu cinsel organın varlığı sizi bu derece tatmin ederken, partneriniz herhâlde bu duygular ile mest olur, kendilerini kaybederler. Cinsellikte yaşadığınız hiçbir sorun çözümsüz değildir. Cinsel ürünleri doğru ve de mantıklı bir şekilde temin ederseniz, emin olun ki mutlak memnuniyete erişmeniz de çok basit olur. hem partneriniz için hem de kendiniz için bu ürünleri denemelisiniz. Bu ürünler hem cinsel performansınızı arttırır hem sizi ideal ve hayal ettiğiniz cinselliğe ulaştırır hem de fantezilerinize büyük oranda eşlik eder. Say say bitmeyecek hünerleri olan cinsel ürünler hayat kurtarıcı mahiyetler ile hayatınıza girecektir.

Uzatmalı kılıf penisi ne kadar büyütür

İçerisinde dolgu bulunan uzatmalı penis kılıfları penisinize istediğiniz oranda hacim ve de uzunluk sağlar. Tabii ki bu seçim biraz da sizin isteğiniz ile doğru orantılıdır. Siz ne kadar uzun bir penis isterseniz, o kadar uzun santimetreye sahip bir uzatmalı penis kılıfı sahibi olabilirsiniz. Tercih tamamı ile size ve partnerinize kalmıştır.

4 Cm büyütücü kılıf

Penisi anında 4 cm büyütür uzatır 1 cm kalınlaştırır. Ön dolgu 4 cm dir toplam kılıf uzunluğu 17 cm dir. Ön kısımdaki 4 cm dolgu sayesinde penisi uzatır. Sağ ve sol dolguları orlama 1 cm dir. Yıkanır temizlenir devamlı uzun yıllar penise takılabilir. Hemen arayın 0532 217 17 06 - 0555 353 76 28 telefonlarımızdan bilgi alıp sipariş verebilirsiniz. Sabah 10- akşam 18 saatleri araı siparişlerinizi verebilirsiniz. Ürünümüz kapalı pakette size ulaştırılır üzerinde ürün ile ilgili ibare bulunmaz.

BENZER ÜRÜNLER

papatya film
Web
Analytics Made Easy - StatCounter