Testisleri Kavramalı Penis Kılıfı

HIZLI SİPARİŞ FORMU

Testisleri Kavramalı Penis Kılıfı

Testisleri Kavramalı Penis Kılıfı

149.00 TL
99.00 TL( KDV Dahil )
% 34İNDİRİM
Toplam Kazancınız 50.00 TL

Testisleri Kavramalı Penis Kılıfı

Testisleri kavramalı penis kılıfı sayesinde ekstra gerçekçi bir his ile cinsel hayatınızın daha güzel ilerlemesine yardımcı olabilirsiniz. Normalde penis kılıflarının sadece penislere geçirilerek kullanıldığını görmüşsündür. Biz bugün, testisleri de kavrayan penis kılıflarından bahsedeceğiz. Bu kılıflar hem penisi hem de testisleri kolaylık ve de sabitlik ile kavramaktadırlar. Bu sayede kasıklarınıza yerleştirdiğiniz bu ürünün sizinle bütünleştiğini hissedebilirsiniz. Bu ürün hem testislerinizi hem de penisinizi tamamen kavradığı için, herhangi bir çıkma ya da kayma yaşamanıza pek ihtimal olmaz. Aksine sabit kalan bu ürün, son derece de pratik kullanımı ile sizin cinselliğinizden memnun kalma ihtimalinizi yükseltir. Realistik yapısı ile her penis boyutuna ve de cinsine göre yerleşim özelliği olan bir üründür. Kişilerin kolaylıkla kullanabilmesi bu konuda mühimdir. O nedenle, kolay kullanımı olan ürünleri tercih etmenizi öneririz. Aynı zamanda bu ürünler son derece de kaliteli ürünler olmalıdırlar. Bu sayede herhangi bir kopma, delinme, aşınma gibi sorunlar yaşamazsınız. Ürünün bir başka önemli özelliği ise, kolay temizlenebilir olması gerektiğidir. Cinsellik, titizlik ve de yoğun oranda hijyen gerektiren bir kavramdır. O nedenle, bu ürünün sağlıklı bir şekilde kullanımı adına, ürünün kolaylık ile temizlenebilmesi önem arz etmektedir. Penis kılıflarının en önemli kullanım amacı, kişilerin daha dolgun, iri, uzun, büyük ebatta bir penise sahip olma istemeleridir. Bu ürün sizin penisinize ve de testislerinize direkt olarak geçer, onları kavrar. Ürünün dolgulu, iri ve de uzun olması demek, sizin penisinizin bu özelliklere sahip olması demek olur artık. Çünkü bu ürün, penisin uzun, hacimli olması adına tercih edilen ürünler arasındadır. Partneriniz ya da siz, penis boyunuzdan ve kalınlığından memnun değil misiniz? Bunun bir hâl çaresi olduğunu bilmenizi isteriz.

Testisleri kavramalı penis kılıfı, 0532 217 17 06 veya 0555 353 76 28 sipariş telefonlarımızda ve dilediğiniz ebattaki bir penise sahip olmanız konusunda size yardımcı olacaktır. Gerçek bir yapıya sahip olan, realist bir penis kılıfı temin ederseniz, ne partneriniz ne de siz, herhangi bir yapaylık ile karı karşıya kalmazsınız. Aksine tamamı ile gerçekçi olan bir ürün ile karşılaşmış olursunuz. Damarlı, yumuşak derili ve de son derece gerçekçi olan ürünlerimize göz atmanızı öneririz. Bu sayede, sizin cinsel açıdan ihtiyaçlarınız konu olduğu zaman, size yardımcı olabileceğimizi düşünüyoruz. Kolay saklanabilir ve de en önemlisi de kolay temizlenebilir olan ürünümüz sayesinde, herhangi bir sorun yaşamayacağınızı diliyor, düşünüyoruz. Testislerinizle penisinizi aynı anda kavrayabilen bu ürünün sizin için önemli bir yardımcı olacağını düşünüyoruz. Çünkü kavranan cinsel organlarınızın size verdiği his ile daha çok adapte olabilir, zevk eşiğinizi arttırabilirsiniz. Cinsellikten aldığınız zevkle de, daha tatmin olacağınız, derin performanslara yol açarsınız. Önemli olan kaliteli bir ürün seçimi yapmanız olacaktır. Bu konuda size yardım edebileceğimizi biliniz.

Testisleri kavramalı penis kılıfı penisten çıkmaz. 18 cm uzunluğundadır, 5 cm ön kısmında dolgu vardır penisi anında 5 cm uzatır.

Yıkanır temizlenir uzun yıllar deforme olmadan penise takılabilir.

Komple silikon olan testisleri kavrayan penis kılıfı modelimiz kapalı pakette size gönderilir.

 

BENZER ÜRÜNLER

papatya film
Web
Analytics Made Easy - StatCounter