Takma penis aktiviyeti artırıcı özelliği varmı

HIZLI SİPARİŞ FORMU

Takma penis aktiviyeti artırıcı özelliği varmı

Takma penisin aktiviyeti artırıcı özelliği varmı

149.00 TL( KDV Dahil )

Takma penis, takma penis erkek kadın ilişkisinde renk katabilirmi, TAKMA PENİS  olarak bilinen ürünler penis üzerinde yarattıkları etkilerle istediğiniz cinsel yaşamı elde etmenize yardımcı olmaktadır. Penis büyümede etkisi olan bitki tercihleriniz ile istediğiniz cinsel yaşamı elde edebilirsiniz. En etkili cinsel bitkiler arasında adını sık duyduğumuz ginsengden yararlanarak cinsel yaşamınıza yeni bir renk getirebilirsiniz. Kan basıncını arttırma, yorgunluk- halsizliği azaltma ve enerji verme gibi etkileri ile gingseng çok tercih edilen bir bitki olarak bilinmektedir.  TAKMA PENİS bulunmaktadır.

Cinsel hayatınızda genel bir soğukluk varsa eşinizin şehvetini arttırmak amacı ile ısırgan tohumundan yararlanarak yapacağınız bir yemekle istediğiniz güzel dakikaları yatak odalarınızda yaşamaya başlayabilirsiniz.

TAKMAPENİS arasında yer alan ısırgan tohumunda ayrıca kan yapıcı ve kan filtreleme özellikleri de bulunmaktadır. Bu özelliği sayesinde penis bölgesinde kan dolaşımında hızlanmaya yardımcıdır. İstenilen formu bu TAKMA PENİS sağladığından cinsel hayatınızda mutluluğu en kısa sürede yakalamış olacaksınız. özelliğe sahip vtakma penis ücudunuzda genel bir rahatlık sağladığı için stresle baş etmenizde faydalı sonuçlar alabilmenize yardımcı olmaktadır. Kolestrol ve dolaşım problemi yaşayanlar arasında yer alıyorsanız zencefil kullanımına başlayarak vücudunuzda yer alan bu fonksiyonların kısa sürede yerine getirilmesine yardımcı olabilirsiniz.

TAKMA PENİS eşinizdeki aktivite potansiyelinin iyi olmasını sağlayabilir.

19 cm uzunluk 5 cm genişlik ön kısımda 7 cm dolgu vardır. Penisi hep büyük hep dik hep sert tutar. Kayışlı lastiklidir bele göre ayarlanır.

Takma penis detaylı bilgi için arayabilirsiniz veya sipariş formumuza yazabilirsiniz. Telefon 0544 715 67 82 akşam 18.30 kadar açığız.

BENZER ÜRÜNLER