Silikon belden bağlamalı protez penis

HIZLI SİPARİŞ FORMU

Silikon belden bağlamalı protez penis

Silikon belden bağlamalı protez penis

249.00 TL
189.00 TL( KDV Dahil )
% 24İNDİRİM
Toplam Kazancınız 60.00 TL

Silikon belden bağlamalı protez penis

Silikon belden bağlamalı protez penis sayesinde cinsel hayatınızda fantezi, aynı zamanda da hayallerinize yaklaşma imkanınızın var olacağı ihtimali yüksektir. Silikon belden bağlamalı protez penis ürününün hem heyecan verici ve de fanteziye yardımcı olan yanları vardır hem de iyileştirici özellikleri. Örneğin psikolojik ya da fizyolojik sebeplerden dolayı var olan ereksiyon problemleri. Bu ereksiyon, yani sertleşme problemlerine takma penislerin bir hayli iyi geldiğini duymuşsunuzdur. Erkeklerin kullanımına uygun olan içi boş ya da yarı dolu yarı boş olan takma penisler, bireylerin sertleşme sorununun önüne geçebilmektedir.

Silikon belden bağlamalı penis modelimiz 22 cm uzunluğundadır önünde 7 cm dolgu vardır penisi anında 7 cm uzatır. Kemerlidir belinize göre ayar yapabilirsiniz. Yıkanabilir temizlenebilir. Belden bağlamalı penislerinizi sipariş telefonlarımıza verebilirsiniz veya sipariş formumuz ile bize ulaşabilirsiniz.

Erkeğin kendi penisine kolaylık ile sabitleyebileceği bu takma penislerin, erkeğe kendisini yeterli ve de güçlü, haz dolu hissettirdiği görülmektedir. Araştırmaların ve de geri dönüşlerin çoğu, bu ürünün olumlu yanlarının bireylerin hayatına yansıdığı ile alakalıdır. Silikon belden bağlamalı protez penis aynı zamanda gerçekçi yapısı ile de bir hayli dikkat çekmektedir açıkçası. Damarlı, yumuşak derili ve de son derece gerçek ayrıntılara sahip olan bu takma penisin kullanımı da oldukça kolaydır. Direkt olarak belden bağlamalı olması ise, ürünün cinsel anlarda aksama yaşatmamasını gösterir. Sorunsuz, haz dolu ve de hayal edildiği gibi bir cinsel hayat için bu ürün size yardımcı olabilir. Deneyip kendiniz de deneyim kazandıktan sonra yorumlarınızı bizimle paylaşmanızı rica ederiz.

Peki ya sizin silikon belden bağlamalı protez penis tercihiniz nasıl? Binlerce seçenek arasında sizi en çok etkileyen ürün hangisi oldu ise ve hangi ürüne istek ve ihtiyaç duyuyor iseniz hemen onu tercih etmelisiniz. Bu sayede son derece memnun olabilir, dilediğiniz penise sahip olmuş gibi hissedebilirsiniz. En çok tercih edilen Silikon belden bağlamalı protez penisboyutu 17 ila 28 cm arasındadır. Bu boylarda ve başka dileyecek olduğunuz diğer boylarda da takma penislerin sitemizde var olduğunu belirtmek isteriz. Kolay temizlenebilir ve de cilt dostu ürünler ile memnun eder, müşterilerimiz için daima ilk tercih oluruz. Gizli paket seçeneğiyle de ürününüzü gizli bir şekilde temin edebilir, rahat erebilirsiniz emin olun ki.

BENZER ÜRÜNLER