Realistik yapma penis Külotlu Penis Modeli

HIZLI SİPARİŞ FORMU

Realistik yapma penis Külotlu Penis Modeli

Realistik Yapma Penis

189.00 TL
149.00 TL( KDV Dahil )
% 21İNDİRİM
Toplam Kazancınız 40.00 TL

Realistik Yapma Penis

Realistik takma penis son zamanlarda bir hayli sıklıkla tercih edilen cinsel ürünler arasında yer edinmektedir. Bu ürünün çok büyük sıklıkla tercih edilmesindeki en önemli neden, ürünün son derece gerçekçi bir yapıda olmasıdır. Adeta gerçek bir cinsel organla yan yana getirildiği zaman kişinin fark edemeyeceği kadar o organa benzeyen bu ürünün, cinsel ilişki esnasında büyük oranda yardımcı bir unsur olduğu da gerçektir. Külotlu takma penis, realistik yapma penis 19 cm uzunluğundadır, ön dolgusu 7 cm dir. Genişlik ise 5 cm dir. Sipariş telefonlarımız realistik yapma penis siparişlerinizi bekliyor. Cinsel ilişkinin her iki kahramanını ya da sadece tek bir kahramanını ilgilendiren bu ürünlerin, kişilerin tam anlamı ile istek ve ihtiyaçlarına uygun olması önem arz eder. O nedenle de bu ürünleri seçerken basite ve de kolaya kaçarak, ilk önünüze çıkan ürünü almamanızı öneririz. Bundan ziyade, ürünleri iyice araştırmanızı ve de size en uygun olanını bulmanızı, bu sayede cinsel hayatınızda daha büyük oranda etkiler görmenizi öneririz.

takma penis ürünlerinin binlerce farklı seçenekleri vardır. Bunlardan en çok tercih edilenleri ise, belden bağlamalı ya da külotlu olan penislerdir. Çünkü bu özellik, penislerin kolay kullanımını sağlar. Kolaylık ile kullanılan takma penisler ise size herhangi bir aksaklık sağlamayacaktır. Ürünün en önemli özelliği, gerçekçi yani son derece realistik yapıda olmasıdır. Bu sayede siz de partneriniz de yapma bir his içerisinde olmayacaktır. Aksine, gerçekten sonsuz derin duygular ve de hisler ile istenilen orgazma ulaşılması için bu ürün yardımcı nitelikte olacaktır. Bu takma penislerin kolay temizlenebilir olanlarını tercih etmenizi öneririz. Aynı zamanda ürünün kaliteli olması, güvenilir bir şekilde temin edilmesi de sizin için önemli olmalıdır.

Her türlü cinsel ilişki türü için kullanımı son derece uygun olan bu takma penislerin sizin için cinsel sorunları örtecek değil de çözecek nitelikte olmasını umarız. Bu sayede ortadan kaybolan cinsel sorunlarınızın sizi ve de partnerinizi son derece memnun edeceğini de biliyoruz. Takma penislere dilediğiniz özellikleri filtreleyerek ulaşabileceğinizi bilmenizi isteriz.

Dirilikte, kalınlıkta ve de boyutta tercih edebilirsiniz bu ürünleri. Böylelikle hayallerinize eriştiğinizi hisseder, hissettirirsiniz. Devasa boyutlarda bir penis ile ilişki yaşamak sizin için hem heyecan verici olacaktır hem de heveslendirici. Dilediğiniz pozisyona ve de cinsel ilişki türüne uygun olan bu realistik takma penis ürünleri için sitemizde kalabilirsiniz. Sitemizde sizi memnun edecek, size yardım edecek olan cinsel ürünleri kendiniz araştırabilir, bundan son derece memnun kalma ihtimalinizi de deneyimlemiş olabilirsiniz.

BENZER ÜRÜNLER

papatya film
Web
Analytics Made Easy - StatCounter