Pilli Vibratör

HIZLI SİPARİŞ FORMU

Pilli Vibratör

Pilli Vibratör

399.00 TL
189.00 TL( KDV Dahil )
% 53İNDİRİM
Toplam Kazancınız 210.00 TL

Pilli vibratörler

Pilli vibratörler cinsel zevk aletleri arasında en çok tercih edilen aletler arasında yer almaktadır. Cinsel hayatta zevk alma özellikle bayanlar açısından ayrı bir öneme sahiptir. Zevki doruk noktasında hissedebileceğiniz bir cinsel yaşamınız yoksa vibratörlerden faydalanarak istediğiniz haz duygularını yaşama fırsat değerlendirmesinde bulunabilirsiniz. Vibratörler çeşit çeşit tasarlanarak karşınıza çıkmakta; dilediğiniz model tercihini en ekonomik yoldan elde edebilmeniz için sitemizi ziyaret etmeniz gerekmektedir. Pilli vibratörler arasında özellikle titreşimli modellere göz atmanız durumunda farklı mod da titreşimler veren vibratörlerle karşılaşabileceksiniz. PİLLİ VİBRATÖRLER yerine dilerseniz şarjlı vibratör çeşitlerine de göz atabilirsiniz.

Pilli vibratör hangi pille çalışır

Bu vibratörlerin piileri kalem pildir ve kalem pille çalışır ve tasarımlarını sitemizden faydalanarak inceleyebilir; yakından gördüğünüz zaman gerçek bir erkeğin vibratörü ile nasıl benzerlik gösterdiği konusundaki şaşkınlığınızı gizleyemeyeceksiniz. Pilli vibratörler kullanım açısından dikkat gerektiren bir cinsel hayat düzenleyicisi olarak bilinmektedir. Çünkü bu vibratörler pil ile çalıştığı için kullanım sonrası pillerin çıkarılması gerekmektedir. Aksi taktirde bu vibratör sıcak etkisi ile pillerin akması sonucu kullanılmaz hale gelebilir. Vibratör kullanımını gerçekleştirdikten sonra ılık su ve sabun ile temizleme işlemini gerçekleştirmeyi, ihmal etmemelisiniz. Özellikle hijyen açısından bu temizlik işlemini mutlaka gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Sıcak su kullanımı ya da bu ürünü güneş ışığına bırakmanız durumunda ürünün deforme olma ihtimali yüksektir. Bu da ürünü yenilemenizi gerektirebilir.

Pilli vibratörler nasıl çalışır

Ten rengi ve farklı tenlerdeki erkekler düşünülerek farklı ten rengi tonlarında tasarlanan bu ürün sahibi olmak isteyenlere seçim seçenekleri genişletilmektedir. Farkı hissedebileceğiniz ve ten hassasiyetini algılama fırsatını yakalayabileceğiniz bu ürün kullanımı ardından hoşunuza giden partneri hayal ederek sanki onunla birliktelik yaşıyormuş heyecanını yaşayabilirsiniz. Penis baş kısmından itibaren başlayarak yapma da olsa size sunacağımız vibratörler gerçeği aratmayacak kalitede elinize ulaşacaktır. Sitemizde yer alan pilli titreşim motorlu vibratör  (girilebilir uzunluğu)  20 cm uzunluğunda doğal görünümü ile gerçek erkek penisi hissi verir. Pillerini ( 2 adet kalem pil ) içine yerleştirin ve kapağını kapatın vibratörün vibrasyon şiddetini kendinize göre ayarlayabilirsiniz. PİLLİ TİTREŞİMLİ MOTORLU VİBRATÖR haricindeki diğer ürünleri de inceleyerek sipariş işlemlerinizde daha farklı cinsel ürünlere de göz atabilirsiniz. En farklı cinsel ürünlerle seks hayatınıza anlam katabilir; seksi en canlı hali ile yaşayabilirsiniz. Siparişinizi vermek için dilerseniz sitemizin canlı destek hattından faydalanabilirsiniz. Sipariş işleminiz için ad soyad telefon bilgilerinizi ilgili linkimize yazmanız durumunda sizi arayarak siparişinizi teyit edebiliriz.

BENZER ÜRÜNLER