Penisler ve takma penislerin genel özellikleri çeşitleri

HIZLI SİPARİŞ FORMU

Penisler ve takma penislerin genel özellikleri çeşitleri

Penisler ve takma penislerin genel özellikleri çeşitleri

189.00 TL
149.00 TL( KDV Dahil )
% 21İNDİRİM
Toplam Kazancınız 40.00 TL

Penisler ve takma penislerin genel özellikleri çeşitleri PENİSLER VE VİBRATÖRLERİN GENEL ÖZELLİKLERİ Penisler, bayanların cinsel tatmin yaşamaları için hazırlanan çok özel seks ürünleridir. Yapma erkek cinsel organı olan vibratörler, kullanım alanı en yaygın olan seks oyuncaklarıdır. Özellikle, yalnız bayanların cinsel istek duydukları zamanlarda kullanmaları için uygun son derece uygun aletlerdir. Her zaman seks yapmak üzere partneriniz olmayabilir. Bu durumda, cinsel isteklerinizi bastırmanız yanlış olacaktır. Bunun yerine, size yüksek şekilde tatmin sağlayacak vibratör çeşitlerinden yararlanabilirsiniz. Yapay erkek cinsel organı olan vibratörler, birçok farklı çeşidi bayanların beğenisine sunulmaktadır. Aslında, sadece bayanlar için değil, aynı zamanda arzu eden beyler ve çiftler tarafından da kullanılabilir. Çiftlerin kullanması için özel hazırlanan kemerli veya külotlu vibratör modelleri ilginizi çekebilir. Kemer veya külot aparatları sayesinde her bedene uymaktadır. Öte yandan, yapma penis kısmını çıkarıp kullanmak da mümkündür. Sonra tekrar yerine takabilirsiniz. TAKMA PENİSLER arasında, özellikle yalnız ve elinde aleti tutmak istemeyen bayanlar için en uygun modellerden biri de, vantuzlu vibratör modelleridir. Bunları, duvar veya zemin gibi düz alanlara rahatlıkla yapıştırabilirsiniz. Bu şekilde, elinizle tutmadan, kolayca kullanabilirsiniz. Titreşimli, oynar başlı, darbe etkili modellerin seçilmesi de ekstra haz alınması açısından yerinde olacaktır.

Pille ya da şarjla çalışan PENİSLER TAKMA PENİSLER ÇEŞİTLERİ , kullanmanız için son derece uygundur. Şarjlı modeller elektrik ile çalışmaktadır. Bunları şarjda iken kullanmamalısınız. Pilli modeller de uzun ömürlüdür ve pillerini bittiğinde değiştirebilirsiniz. Kullanmadığınız zamanlarda pilleri çıkarmanız yerinde olacaktır. Vibratörler çeşitlerini kullanarak, partneriniz yoksa bile son derece yüksek şekilde cinsel doyuma ulaşabilirsiniz. Yapma penis veya vibratör denilen bu aletler, insan tenine çok benzeyen ve dokunulduğunda bu hissi veren, lateks veya silikon malzemeden hazırlanmaktadır. Birebir erkek cinsel organı ölçülerinde hazırlanmaktadır. Bu nedenle, dokunulduğunda, adeta gerçek bir cinsel organa dokunma hissi uyanmaktadır. Öte yandan, vibratörlerde, titreme, darbe verme gibi özellikler bulunmaktadır. Bu sayede, orijinal bir penisin işlevleri gibi hareket etmesi sağlanmaktadır. Hem çiftler, hem de tek kullanıcılar için vibratör çeşitleri hazırlanmaktadır. Vibratör almak için erotik shoplardan, internet üzerinden satış yapan online mağazalardan yararlanabilirsiniz.

Online alışveriş ile vibratör siparişi vermek son derece kolaydır. Zaten erotik shopların hemen hepsinin kendi sanal alışveriş mağazaları da bulunmaktadır. Bu şekilde, hem vibratör modellerini inceleyebilir, hem de rahatlıkla vibratör siparişi verebilirsiniz. Üstelik, piyasa rakamlarından daha uygun rakamlara alışveriş yapma şansınız olacaktır. Gönderimler kapalı şekilde, kesinlikle içi görünmeden yapılmaktadır. Bu nedenle, kimse bilmeden teslimatlarınızı alabilirsiniz. Kargo görevlisi dahi bilmemektedir. Cinselliğin tabu olduğu ülkemizde, bu tip aletlerin alımında kimsenin bilmeyeceği şekilde işlem yapılması kesinlikle en doğru uygulamadır. Bu nedenle, online mağazalardan kapalı ve gizli gönderimler teslimatlarınızı almak sizi zor durumda bırakmayacaktır. Ülkemizde satış yapan sanal alışveriş sitelerinde en kaliteli ve tasarım vibratör modellerini rahatlıkla bulabilirsiniz. Yapma penis modellerinde özellikler ve kalite giderek yükselmektedir. Bu anlamda, zenci penisi, ten rengi penis, porno yıldızlarının penisleri örnek alınarak birebir hazırlanan modeller, titreşim veya darbe gibi özelliklerin yüksek seviyeli olanları, dayanıklı ve kaliteli malzemelerle hazırlanan aletler dünya ile aynı anda ülkemizde de satışa sunulmaktadır. Bu nedenle, yurt dışında bulunan online mağazalardan yararlanmanıza kesinlikle gerek yok. Bunun yerine, yurt içinde bulunan mağazalardan ekonomik alışveriş seçenekleri ile rahatlıkla alım yapabilirsiniz. Ürünler faturalı, garanti belgeli ve kutusu içinde sizlere sunulmaktadır. Mutlaka bu özel aletleri inceleyin ve kendinizi en uygun seçenekleri satın alın. Cinsel zevk sağlamanız için bir partnere ihtiyacınız yok. 17 cm takma penis içi boş içine penis geçer. Külotludur kemerler ayarlanabilir. Ön tarafında 2 cm dolgu vardır penisi dik sert tutar büyütür.0532 217 17 06 - 0555 353 76 28 telefonlarımızdan arayabilirsiniz.

HEDİYE : BU MODEL TAKMA PENİS ALAN MÜŞTERİMİZE PARMAKLAMA KILIFI HEDİYEDİR. 0532 217 17 06 arayıp bilgi alabilirsiniz.

Penisler, vibratörler, penis vibratör genel özellikleri, takma penis çeşitleri, takma penis özellikleri

BENZER ÜRÜNLER

papatya film
Web
Analytics Made Easy - StatCounter