Penis Kılıfları ne işe yarar

HIZLI SİPARİŞ FORMU

Penis Kılıfları ne işe yarar

Penis Kılıfları ne işe yarar

189.00 TL
119.00 TL( KDV Dahil )
% 37İNDİRİM
Toplam Kazancınız 70.00 TL

Penis kılıfları ne işe yarar

Penis kılıfları penisin 5 cm uzamasına ve 2 cm kalınlaşmasına yarar ve penis kılıfları ile kaydırıcı ürünler sayesinde, cinsel yaşamınızın çok daha renkli ve zevkli olmasını sağlayabilirsiniz. Hanımların birçok nedenle vajina kuruluğu yaşaması mümkündür. Bunun nedeni, bayanların yeterinde uyarılmadan cinsel ilişkiye girmesi, çeşitli iltihaplanma veya mantar gibi rahatsızlıklar, yumurta ve rahim bölgesinde söz konusu olan bazı rahatsızlıklar gibi hastalıkların, çeşitleri tedavilerin de yan etkileri olarak görülebilir. Bu durumda, bayanların elbette uzman jinekolog hekime başvurmaları yerinde olacaktır. Ancak, bu sırada, elbette ürünler sayesinde vajinalarında yanma ve kuruma yaşamadan rahat cinsel birliktelikler yaşamaları mümkündür. Vajina kuruluğu maalesef bayanların cinsel ilişki sırasında sıkıntı yaşamasına neden olmaktadır. Bu durum birçok kadının cinsellikten ve partnerinden soğumasına sebep olmaktadır. Yürürken ve diğer günlük hareketleri yaparken bile sıkıntı yaşayan bayanlar bulunmaktadır.

Penis kılıfları ve Kaydırıcı ürünlerin

Kayganlaştırıcı yağların kullanılması, sadece vajina kuruluğu yaşayan bayanlar tarafından değil, aslında cinsel yaşamının zevkli ve renkli olmasını isteyen her bayan için kullanışlıdır. Bu ürünlerin içeriğinde ıslaklık sağlayan özellikler ve cinsel isteği artıran afrodizyaklar bulunmaktadır. Bu şekilde, hem cinsel organın hemen sekse hazırlanması, hem de cinsel isteğin artması görülmektedir. Ürünlerin hoş kokusu da sizi hemen cezp edecektir. Çikolata aromalı, çiçek kokuları, çilek, muz ve tropikal meyve kokuları, vanilya kokuları içeren ürünleri zevkle kullanabilirsiniz. Son derece istekli ve eğlenceli cinsel anlar yaşayabilirsiniz. Bu ürünleri kullanmanız partnerinizin de son derece hoşuna gidecektir. Seks oyuncakları kullanırken de kesinlikle kaydırıcı ürünleri kullanmalısınız. Kullanma zevkiniz artacak ve cinsel organınızın aşınması da önlenecektir.

Penis kılıfları

Erkekler suni vajina veya şişme bebekleri kullanırken, bayanlar ile vibratör çeşitlerini kullanırken kayganlaştırıcıları da kullanabilirler. Jel veya krem ya da sprey formunda kaydırıcı ürünler bulunmaktadır. Kullanım tercihlerinize göre seçim yapabilirsiniz. Ürünlerin ambalajları kullanışlı olduğundan, rahatlıkla yanınızda taşıyabilirsiniz. Seyahatlerde veya evinizin dışında mekanlarda da cebinizde bile taşıyarak kullanabilirsiniz. Kaydırıcıların ciltten temizlenmesi de son derece kolaydır. Sadece ılık suyla bile temizleyebilirsiniz. Zaten bu ürünler kesinlikle anti alerjik olup, bakım da yaptığından, kremler gibi cildinize zarar vermeyecek, aksine besleyecektir. Bu nedenle, kesinlikle kullanmalısınız. İnternet üzerinden rahatlıkla alabilirsiniz. Penis kılıfları 18 cm uzunluğundadır silikondur yumuşak gerçekcidir. Yıkanabilir temizlenebilir. Realistik penis kılıfı bilgi ve sipariş hattı 0555 353 76 28 - 0544 715 67 82 akşam 18.30 a kadar açığız. Özel ürün özel kendi ithalatımız bu nedenle çok uygun fiyat. Kapalı paketleme yapılacaktır.

BENZER ÜRÜNLER