Penis Kılıfı Testislere Takılan

HIZLI SİPARİŞ FORMU

Penis Kılıfı Testislere Takılan

Penis Kılıfı Testislere Takılan

149.00 TL
99.00 TL( KDV Dahil )
% 34İNDİRİM
Toplam Kazancınız 50.00 TL

Penis Kılıfı Testislere Takılan

Penis kılıfının binlerce yararı olduğu gibi, kişilere özel üretilmiş olan binlerce de çeşidi vardır. Özelikle de var olan penisin daha hacimli, uzun ve de dolgulu bir hale bürünebilmesi için, penis kılıfı kullanımı bir hayli önemlidir. Penis kılıfının asıl amacının, penisin ekstra daha uzun ve de dolgun görünmesidir. Bu sayede kişiler diledikleri penise sahip olurlar. Aynı zamanda da o kişilerin partnerleri de bu devasa boyuttaki penis ile harika cinselliğe adım atabilirler. Penis kılıfı testislere takılan veyahut takılmayan özellikleri ile ikiye ayrılır. Testislere de takılan penis kılıflarının her zaman daha çok tercih edildiği ise bir gerçektir. Neden mi? Çünkü bireyler penislerinin kavrandığını ve de zevk ile dolduğunu hissederken, aynı zamanda testislerinin de bu kılıfın içerisinde olmasını isterler. Hem görsel olarak hem de his açısından bir bütünlüğün oluşması bu konuda önemlidir. İşte eğer ki siz de hem penisi hem de testisleri aynı anda saran bir kılıf tercih ederseniz, bu sizin içinizden gelen cinselliği yaşamanıza destekçi rolde bir durum olabilecektir.

PENİS KILIFI TESTİSLERE TAKILAN MODEL

18 CM UZUNLUK

ÖN DOLGU 5 CM DİR

TESTİSLERE TAKILAN KISIM VARDIR

PENİSDEN ÇIKMAZ

YIKANABİLİR TEMİZLENİR

UZUN YILLAR DEFORME OLMAZ

PENİS KILIFI SİPARİŞ HATTI 0532 217 17 06 VEYA 0555 353 76 28 BİLGİ ALIP SİPARİŞ VEREBİLİRSİNİZ.

 

Penis kılıfı testislere takılan özelliği ile hem penisin hem de testislerin son derece uyarılmasına yardımcı olabilir. Bu sayede kullanan kişi de, partneri de daha doyumsuz bir cinselliği yaşayabilirler. Gerçekçi dokuda olan bir penis kılıfı tercih etmeniz sizin için de, partneriniz için de daha yararlı olabilecektir. Çünkü bu dokulara sahip bir penis kılıfı sayesinde gerçeklikten uzaklaşmazsınız. Cinsellikte herhangi bir yapay his ve de görüntü sizi de partnerinizi de rahatsız edebilir bu çok doğal bir şeydir. Fakat son derece gerçekçi olan kaliteli ürünler kullanırsanız eğer, bu durumun yaşanmaması da oldukça olağandır. Damarlı, gerçek ten renginde ve de dokusunda olan yumuşak, bir hayli de heybetli olan penis kılıfları sizin için yardımcı niteliklerdedir. Denediğiniz zaman bu ürünlerin size göre olup olmadığını anlamanız çok da zamanınızı almayacak. Kasıklarınızda herhangi bir adaptasyon sorunu yaşamayacak olan ürünler tercih etmeniz, ilişkinizin devamlılığı için daha iyi olacaktır. İlişki boyunca penisinizde ve de testislerinizde sabit kalacak olan bir ürün kullanmanız sizin lehinize bir durumdur her zaman için. Bu sayede tamamı ile gerçekçi olan anlar yaşamanız mümkün olacaktır. Cinsellik konu olduğu zaman her şeyin dört dörtlük olmasını isteyenler, özellikle cinsel organ konusunda çok büyük titizlik gösterebilmektedirler. Uzun, kalın ve de son derece iri bir penis, bu sorunların her birini çözebilecektir.

Bunun için yapabileceğiniz belki de tek şey, doğru, size uygun bir cinsel ürün seçmeniz olacaktır. Penis kılıfları bu konuda sizin için yararlı olabilecek olan ürünlerin başında gelirler. Üstelik bu ürün bir de testisleri de kavrayan bir ürünse, bütünlük ile bu ürünlerden memnun kalabilirsiniz.

BENZER ÜRÜNLER

papatya film
Web
Analytics Made Easy - StatCounter