Önü Motorlu Vibratörlü Penis Kılıfı

HIZLI SİPARİŞ FORMU

Önü Motorlu Vibratörlü Penis Kılıfı

Önü Motorlu Vibratörlü Penis Kılıfı

300.00 TL
129.00 TL( KDV Dahil )
% 57İNDİRİM
Toplam Kazancınız 171.00 TL

Önü Motorlu Vibratörlü Penis Kılıfı

Cinsellik, insanoğlunun birincil ihtiyaçları ve aynı zamanda da birincil istekleri arasında yer alır. Fakat sadece başlı başına cinselliğe dayanan istek, ihtiyaç ve de eylemler, bu arzunun hissedilmesi için yeterli değildir. Kadın ve de erkeğin gerçek bir cinsellik yaşaması ve de yaşadıkları cinsellikten de tam doyum alması için gerekli olan unsurlar söz konusudur. Örneğin bu unsurlar arasında, hacimli, uzun ve de iri bir penis daima ilk sırasını korumaktadır. Erkeklerin sahip olduğu hacimli, iri ve de en önemlisi de işlevsel bir penis, hem bireyin kendisine hem de partnerine inanılmaz bir doyum ve de haz verecektir. Bunun için zorlu koşullar, imkansız hayallere de gerek kalmamaktadır. Gelişen çağ ve de teknoloji ile herkesin, dileyen tüm çiftlerin böylesine işlevsel ve de hacimli bir penis ile ilişkiye girebilecekleri doğrudur.

Günümüzde popülerliğini koruyan Önü Motorlu Vibratörlü Penis Kılıfı ürünü ile çiftlerin çok daha heyecanlı ve de seksi bir cinsel hayat yaşadıkları görünmektedir açık bir şekilde. Cinsel ilişki esnasında, penisin daha kalın, hacimli, iri ve de daha işlevi mükemmel bir şekilde olması amacı ile erkekler için tasarlanan bu ürün, son zamanlarda hayat kurtarıcı bir hal almıştır. Ürünün ön, yani uç kısmında motor işlevi olması ile ürünün tam anlamı ile orgazma ulaşmada nokta atış yaptığı öngörülmüştür. Son derece gelişmiş ülkelerden ithal edilen bu ürün, dünyaca ünlü çiftler tarafından da ilişkilerini renklendirmek için kullanıldığı belirtilmiştir.

Önü Motorlu Vibratörlü Penis Kılıfı, sadece bireylerin ihtiyaçları için değil, aynı zamanda da çiftlerin fantezi istekleri için de kullanılan bir ürün olarak geçmektedir. Her iki cinsin de kullanımı için uygun olan bu ürün, cinsel arzuların yanıtsız kalmamasına yardımcı oluyor. Maksimum zevk, daha üst düzeylerde olan cinsel istek ve de kaliteli bir seks hayatı için gerekli olan ürünler listesinin başında olan penis kılıfları, çiftlere harika anlar yaşatmakta önemli bir aracı oluyor. Aynı zamanda bu penis kılıfının da motorlu olma özelliği var ise, işte o zaman vajinal ve kritoral orgazm kaçınılmaz bir hale geliyor. Önü Motorlu Vibratörlü Penis Kılıfı, pürüzsüz iç kanalı, gerçekçi ten dokusu ve de kolay temizlenebilir olan müthiş özellikleri ile en çok satın alınan erotik ürünler arasındadır.

Gerçekçi doku özelliği ile aslının zıt olanını asla hissettirmez. İnanılmaz derecede gerçekçi olan bu erotik ürün, cinsel hazlarda bireylere yardımcı olacaktır. Önü Motorlu Vibratörlü Penis Kılıfı ile cinsel hayatınızdaki istekleri karşılayabilirsiniz. Bununla beraber eğer ki dilerseniz, cinselliğinize partnerinizle beraber büyük oranda fantezi, renk katabilirsiniz. Hem sizin hem de partnerinizin unutamayacağı bir orgazm yaşaması için size yardımcı olacak olan bu ürüne hayır diyemeyeceksiniz.

Titreşim motoru ön kısımdadır penis değdikçe titreşim verir. Temizlenebilir, komple silikondur.

Detaylı bilgi & Önü motorlu vibratörlü penis kılıfı siparişlerinizi 0544 715 67 82 nolu telefonumuza verebilirsiniz. Akşam 18.30 a kadar açığız.

BENZER ÜRÜNLER