Maket Vajina

HIZLI SİPARİŞ FORMU

Maket Vajina

Maket Vajina

250.00 TL
99.00 TL( KDV Dahil )
% 60İNDİRİM
Toplam Kazancınız 151.00 TL

Maket Vajina

Maket vajina cinsel haz, aynı yemek ve barınma gibi bir insanın fazlasıyla ihtiyacı olan bir durumdur. Öyle ki her bireye uygun erotik aletler artık dünyanın her yerinde satılmakta ve oldukça rağbet görmektedir. Bunların arasında en çok tercih edilenler sıralamasının başında gelen maket vajina ürünü, özellikle eşcinsel bireylerin ve yalnız erkeklerin her zaman rahatlıkla yanında taşıyabileceği ve en konforlu şekilde kullanabileceği bir üründür. Tatmin etme seviyesi oldukça yüksek olan bu ürün, yumuşaklığı, sıcaklığı ve dar giriş alanı ile sizleri oldukça tatmin edecek.

Fazlasıyla gerçekçi bir görünüme sahip olan maket vajinalar aynı zamanda kolaylıkla temizlenebilir. Farklı ten rengi seçenekleri de bulunan maket vajina modelleri, yumuşak dokusu sayesinde sizlere oldukça realistik bir his hissetmenizi sağlamaktadır. İnsanlardan cinsel birliktelik sırasında hastalık kapma riskiyle karşı karşıya kalacağınıza, maket vajina kullanarak kendinizi şımartabilir ve erekte edebilirsiniz. Üstelik bunları gerçek hissi veren maket vajina ile çok kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Boyut seçeneği size kalmıştır. Tercihinize göre ürünü kullanırken kendinize jel, yağ ya da krem sürerek yardımcı olabilirsiniz.

Kalça ve vajina hissiyatı alabileceğiniz maket vajina ürünlerini tercih edecek olan kişiler penisinde hasar ya da darbe, yara gibi durumları yaşamamaktadır. Bunlara ek olarak da ürünler cilt dostu ürünlerdir. Cinsel fantezi bakımından beklentinizi karşılayabilecek bir ürün olan maket vajina, dudak darlığı ya da genişliği konusunda sizlere seçenek sunmaktadır. Dar dudaklı olan halk arasında bakire vajina olarak bilinmektedir.

Satın alacak kişinin istek ve arzusuna göre modeller yer almaktadır. İç derinliğinde esneyen modelleri de bulunan ve esneyerek uzayabilen maket vajinalar, cinsel anlamda sizlere her bakımdan yeterliliğini gösterecek. Kolay temizlenebilir olması da artı bir yöndür. Bu yüzden sadece su ile temizlemeniz ve kurutmamanızı öneririz. Ürünün kendi kendine kuruması daha iyi olacaktır. Bakteri ve mikrop barındırmayan bir ürün olmasının yanında oldukça da uzun ömürlüdür. Kullanışlı ve ekonomik bir ürün olan maket vajina ürünlerini tek seferlik değil hijyen konusunda titiz davranırsanız hep ve sürekli, rahatlıkla kullanabilirsiniz. Soğuk su ile yıkayıp kurumasını bekledikten sonra ürünü pudralayabilirsiniz.

Maket vajina siparişlerinizi 0544 715 67 82 - 0532 217 17 06 - 0555 353 76 28 telefonlarımıza verebilirsiniz.

Her yerde kolaylıkla muhafaza edeceğiniz bir ürün olması da artı bir puandır. Gerçek gibi bir vajina ile kolaylıkla ilişkiye girmek istiyorsanız tercih edebileceğiniz bir ürün olan maket vajina ürünü tam da size göre. Kendinizin farkına varmanız ve aslında potansiyelinizin ne kadar üst seviyelerde olduğunu kanıtlamanız için bir fırsat olan bu ürünü kaçırmamalı ve bir şans vererek denemelisiniz. Mutlu bir seks hayatı için tercih edeceğiniz ürünlerin ilk başında gelen maket vajina size çok iyi gelecek ve her ihtiyacınızı karşılayacaktır. Her modele göz gezdirmenizi ve zevkinize en çok uyan ürünü seçmenizi öneririz.

BENZER ÜRÜNLER