Külotlu penis

HIZLI SİPARİŞ FORMU

Külotlu penis

Külotlu Penis

189.00 TL( KDV Dahil )

Külotlu Vibratör

Külotlu Vibratör, erotik ürünler arasında en çok sevilen ve satılan ürünler arasında bulunmaktadır. Vibratörler genel anlamda kadınların vazgeçilmezi iken külotlu vibratörler de erkeklerin kullanabileceği bir üründür. Öyle ki penis sorunu yaşayan her erkek rahat bir şekilde külotlu vibratör kullanabilir. Penisinin boyu ya da işlevinden rahatsız olan bir erkekseniz ve çözüm yolu arıyorsanız, size yardımcı olabilecek külotlu vibratörleri sayfamızdan bulabilirsiniz. Cinsel ilişkinize ahenk katacak ve sorunları ortadan kaldırabilecek profesyonellikte olan bu ürünü iyi ki kullanmışım diyecek ve cinsel anlamda çok rahat edeceksiniz. En gerçeğe yakın şekilde üretilen ürünün maddesi lateks ya da silikondur. Bu sayede karşı taraf gerçek et hissi alabilmektedir.

Vantuzlu olan külotlu vibratörlerin yıkanma özelliğide vardır. KÜLOTLU VİBRATÖR, adını modelinden almıştır. Külotlu şekilde tasalanmış olan ürün kullanım açısından insana konfor sağlar. İç çamaşırınızı giyiyormuş gibi ürünü giymeniz kullanmanız için yeterli olacaktır. Bir nevi külot görevi görecek olan ürünün ilişki sırasında çıkma yapma olasılığı yoktur. Temizlerken dikkatli olunmalı ve nazikçe davranılmalıdır. Ürünü sadece ılık veya soğuk su ile durulamanız yeterli olacaktır. Ayrıca külotlu vibratör ürünlerine kullandığınız bakım ürünlerini ya da kayganlaştırıcı krem veya jellerinizi sürebilirsiniz. Durulama aşamasında pudralama işlemi yapmanız ürünün ömrünü uzatır. Pudralama işlemini yapmanızı kesinlikle öneririz. En etkili cinsel alet olarak bilinen külotlu vibratörlere sahip olmak için sayfamızdan sipariş verirseniz ürün sizin elinize özel kargo ile teslim edilecektir. Güvenilir bir şekilde sipariş oluşturabilirsiniz.

Daha aktif, daha tatmin edici ve insana heyecan verecek bir cinsel birliktelik için size büyük ölçüde yardımcı olacak bu üründen siz de çok memnun kalacaksınız. Ürünü her zaman kullanmak isteyeceksiniz. Hem siz hem de partneriniz bir ürün kullandığınızı unutacak. Çünkü külotlu vibratörler damarlı ve tercihen testisli yapıda oldukları için birebir gerçek penis ile eş değerdir. Artık siz de aktif bir cinsel hayatı kendinize güvenerek yaşayacak ve bu anların hiç bitmemesini isteyeceksiniz. 22 cm külotlu penis içi boş içine penis girer önünde 7 cm dolgu var penisi 7 cm uzatıp 22 cm yapar. Detaylı bilgi almak istermisiniz ? Telefonumuz 0532 217 17 06 - 0555 353 76 28

BENZER ÜRÜNLER