Külotlu penis 17 cm belden bağlamalı penis

HIZLI SİPARİŞ FORMU

Külotlu penis 17 cm belden bağlamalı penis

Külotlu penis 17 cm belden bağlamalı penis

299.00 TL
189.00 TL( KDV Dahil )
% 37İNDİRİM
Toplam Kazancınız 110.00 TL

Külotlu Penis, Belden Bağlamalı Penis

Tamamı ile erkek penisi hissinde olan ve kişilere yabancılık çektirmeyen bir takma penis ile karşı karşıyasınız. Bu noktada, külotlu penis, belden bağlamalı penis modelleri kişilere yardımcı olabilecek niteliklere sahiptirler. Bu modeller temel olarak sağlamlık göz önünde bulundurularak tasarlanmışlardır. Çünkü cinsel ilişki esnasında çıkma, kopma ya da sallanma gibi sorunların ortaya çıkmaması büyük önem arz etmektedir. Bu model külotlu penisler, takma penisler kişinin kalçasını ve de belini tamamı ile sararak, büyük oranda sağlam bir yapıda kalırlar. O nedenle de pratikliği açısından kişiler tercih etmek istemektedirler.

Külotlu takma penis sipariş telefonu 0555 353 76 28 sabah 10.00 - akşam 18.00 arası açığız.

TÜRKİYEDE TEK HEDİYE ? 8 CM UZUNLUĞUNDA DIŞ KISMI TIRTIKLI PARMAKLAMA KILIFI. PARMAK KILIFI HEDİYE ? HEDİYENİZ 17 CM UZUNLUĞUNDA TAKMA KÜLOTLU BELDEN BAĞLAMALI ÜRÜNÜNÜZLE BERABER GELECEKTİR. 2 ÜRÜN TEK PAKETTE GÖNDERİLECEKTİR.

 

% 100 KAPALI AMBALAJDA TESLİMAT YAPILACAKTIR.

Son derece realisttik bir yapıdaki ürünü tercih ederseniz eğer, bunun sonucunda gerçek bir insan penisi ile ilişki yaşıyor ve yaşatıyor gibi hissedeceksinizdir. Külotlu penis, belden bağlamalı penis modellerinin yararları nelerdir? Tabii ki de bu ürünlerin yararları say say bitmeyecek derecededir. Özellikle de ürünlerin kullanımlarının çok kolay olması, onların en çok tercih edilmesiyle paralel doğrultudadır.

Sertleşme problemi gibi cinsel ilişkiyi yakından ilgilendiren problemler yaşayan beyler için etkili olan bu ürünün faydaları buradan başlar. Aynı zamanda da her iki cinsin kullanımına da uygun olan ürünlerin külotlu takma penislerin fantezi açısından büyük oranda heyecan ve mutluluk kattıkları da bir gerçektir. Cinsel ilişkiyi sorunsuz geçirmenize yardımcı olacak olan ürünün en belirgin bir yardımı daha vardır. O da, ürünün, cinsel organının boyutundan memnun olmayan kişilere direkt olarak yardımcı olabilmesidir. Bir kişi veyahut o kişinin partneri, var olan penis boyutundan memnun olmayabilir.

Bu noktada tercih edeceği doğru bir cinsel ürün ile ortadaki sorunu kaldırabilir. KÜLOTLU BELDEN BAĞLAMALI PENİS ten rengi olarak da dilediğiniz rengi seçebilir, yapısının ve boyutunun da kararını verebilirsiniz. Tamamı ile size kalmış olan bu seçenekler sonunda kendinizi memnun hissedebilirsiniz. Külotlu penis, belden bağlamalı penis modelleri ile kendinizi dilediğiniz cinsel ilişkinin tam olarak ortasında bulma ihtimaliniz yüksektir. Çoğu kullanıcı tarafından çokça beğenilen bu ürünlerin kullanım alanları oldukça geniştir. Ama en çok önem vermeniz gereken konu, ürünün size uygun olması ve de her açıdan kaliteli olmuş olmasıdır.

17 cm uzunluğunda 5 cm genişliğinde içine penis geçen ön kısmında 2 cm dolgu olan külotlu penis. Penisiniz anında 2 cm uzar, dik ve sert toplam 17 cm boyuta getirir. SİPARİŞ 0532 217 17 06 ARAYABİLİRSİNİZ.

BENZER ÜRÜNLER

papatya film
Web
Analytics Made Easy - StatCounter