İnce Penis Uzun Vibratör

HIZLI SİPARİŞ FORMU

İnce Penis Uzun Vibratör

İnce Penis Uzun Vibratör

149.00 TL
99.00 TL( KDV Dahil )
% 34İNDİRİM
Toplam Kazancınız 50.00 TL

İnce Penis Uzun Vibratör

İnce penis uzun model vibratör şüphesiz ki cinsellik konu olduğu zaman, kişilerin seçimleri ve de istek, ihtiyaçları her zaman farklılık göstermektedir. Bu konuların en önemli başlığı da, penis boyutudur. Kimisi kalın bir penis tercih ederken kimisi e ince penisten yana olur. şu an sizlere sunduğumuz ürün ise, ince penis uzun vibratör ürünümüzdür. Ürünün uzun ve de ince bir yapıya sahip olması, hem kullanacak olan kişilerin büyük oranda zevk almasına yardımcı olur hem de daha kolay saklanılabilir özelliğe sahip olduğunu gösterir. Ürünümüzün vantuzlu olma seçeneği de mevcuttur. Bu sayede, kolaylıkla düz bir zemine yapışan ürün, sizin eller serbest bir şekilde eylemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz anlamına gelir. Her iki cins için de kullanımı son derece uygun olan ürünümüzün teslimatı da bir hayli kolaydır. Hem anal hem de vajinal girişe uygun olarak tasarlanmış bu ürünün dilediğiniz kadar farklı özellikleri de mevcuttur. örneğin bu ürünün yani vibratörün dilediğiniz ten rengi mevcuttur. Aynı zamanda ince tercih etseniz dahi, dilediğiniz boyutta olan vibratörünüze sahip olabilirsiniz. Şöyle bir düşünün, nasıl bir haz yaşatmak istersiniz kendiniz? Bu hazzın ana karakteri olan penisin hangi özelliklere sahip olmasını istersiniz? İnce uzun vibratör sipariş  WHATSAPP telefon numaramız 0555 353 76 28 ince uzun vibratör siparişlerinizi bekliyoruz. Her birinin cevabını verdikten sonra, kararınıza yönelik bir vibratör seçiminde bulunabilirsiniz. İnce penis uzun vibratör seçiminizi sitemizden yapmanız, sizin daha güvenilir bir ürün ile karşı karşıya olmanız demektir. Hızlı ve de son derece güvenli teslimat seçeneklerimiz ile daha en başta sizin güveninizi kazanacağımızı düşünüyorum. Aynı zamanda ürünün kolay temizlenebilir olması, taşınabilirliğinin de son derece pratik olması sizi cezbedecektir. Hem anal hem de vajinal girişe uygun olduğunu söylediğimiz bu ürün hakkında daha detaylı bilgiler vermek isteriz. Örneğin, eğer ki damarlı yapıda ve de son derece realisttik cilt dokusuna sahip olan bir vibratöre sahip olursanız, gerçek bir cinsellik yaşadığınızı hissedersiniz. Dilerseniz kendinize, dilerseniz partnerinize bu ürün ile unutulmaz anlar yaşatabilirsiniz.

Eller serbest şeklinde kullanımı sıklıkla tercih edilen ürünümüz, cinsel hayatınıza heyecan katmanız için size yararlı olabilecektir. Vibratör çeşitlerimiz arasında, özellikleri daha geniş olan ürünlerimiz de yer edinmektedir. Örneğin titreşimli, ince uzun vibratör  tırtıklı vibratörler de sıklıkla tercih edilmektedir. Siz kendinizi en iyi tanıyan ve de bilen kişisiniz. O nedenle zevklerinizi de tahmin edebiliyorsunuzdur. Sizin ve de bedeninizin, aynı zamanda da ruhunuzun tam anlamıyla cinsel açıdan tatmin olması için ne gerekli? Bunları bulup, kendinize sitemizdeki vibratörler eşliğinde bir ödül verebilirsiniz. Düşlediğiniz gibi bir cinsellik yaşamak ya da yaşatmak tamamı ile sizin elindedir. Bu ürünlerin size büyük oranda yararı ve de yardımı olacağını düşünüyoruz. En çok tercih edilen ürünlerimizden tutun, var olan tüm ürünlerimize göz atınız. Bunlar arasında ihtiyacınız olan ürünü kolaylıkla temin edebilirsiniz.

21 cm uzunluğunda 3 cm genişliğinde ince uzun vibratör. Titreşimlidir ince vibratör isteyenlere özel.  İNCE VİBRATÖR TEN RENGİDİR. İndirimli fiyatla satışa sunulmuştur.

Sicakmarket size özel kapalı ambalajlama yapar ürünler belli olmaz. 0532 217 17 06 veya 0555 353 76 28 telefonlarmızdan bize ulaşabilirsiniz.

BENZER ÜRÜNLER

papatya film
Web
Analytics Made Easy - StatCounter