İçi Boş Takma Penis 17 Cm

HIZLI SİPARİŞ FORMU

İçi Boş Takma Penis 17 Cm

İçi Boş Takma Penis 17 Cm

189.00 TL
149.00 TL( KDV Dahil )
% 21İNDİRİM
Toplam Kazancınız 40.00 TL

İçi Boş Takma Penis 17 Cm

Kendi penisinin ya da partnerinin penisinin boyundan ve de işlevinden, aynı zamanda da hacminden şikâyetçi olan bireylerin direkt olarak başvurduğu takma penisler, sitemizde çeşitlilik göstermektedirler. Bu ürünlerin en çok tercih edileni ise, içi bol takma penis 17 cm olan ürünlerdir. İşlevsel olarak, aynı zamanda da boyutsal olarak tam tamına hayal edileni yaşatabilen, buna yardımcı olabilen bir ürün ile karşı karşıyasınız. Sizin cinsel hayatınıza destek olacak mahiyetlere sahip olan bu ürünü kendiniz incelemelisiniz. 17 cm olan bu ürünün içi tamamı ile boştur. Ürünün içinin boş olması demek, erkek alıcıların dikkatini daha çok çeker demektir. Çünkü bu ürünün içinin boş olmasındaki en temel amaç, gerçek penisin o yapay penise geçirilmesidir. Tamamı ile kendi penisinizi saracak olan bu ürün, sanki siz kendiniz cinselliği kendi organınızla yaşıyormuşsunuz gibi hissettirecektir size. Yapay, yani takma penislerin en çok tercih edilen boyutu, 17 santim olanlarıdır. Bunun nedeni, 17 santimin her iki cins ve de her türlü seks türü için de son derece ideal olmasıdır. Anal ya da vajinal orgazmın oluşması adına, içeriye giren cismin belli bir boyutta olması şarttır.

Bu boyut da 17 santim olduğu zaman, orgazmın kaçınılmaz olduğunu açıklıkla söyleyebiliriz. İçi boş olan bu takma penisleri dilediğiniz kadar, dilediğiniz zaman kullanabileceğiniz özelliklerde üretilmiş olduğuna dikkat etmelisiniz. Belli bir meblağ ile satın alacağınız bu ürün, sizin için çok kaliteli olmalı. Bu sayede hem paranız çöpe gitmez hem de hayallerinizdeki cinselliği yaşayabilme olanağınıza bir adım daha yaklaşmış olabilirsiniz. Sitemizde var olan içi boş takma penis 17 cm olan modellerimize şöyle bir göz atın. Elde edeceğiniz sonuçların sizin için ne kadar yardım niteliğinde olacağını fark edeceksiniz. Cinsel hayatınıza katkı sağlamak ve de destek olmak amacı ile tasarlanan bu ürünler sayesinde daha sağlıklı bir cinsel hayat yaşama ihtimaliniz olacak artık. Penisi tamamı ile en sağlıklı ve de sabit bir şekilde kavrayabilen içi boş takma penisimizin kullanımı son derece pratiktir.

17 CM İÇİ BOŞ PENİS

TEN RENGİDİR

İÇİ BOŞ MODELDİR İÇİNE PENİS GEÇER

BELDEN AYARLIDIR

YIKANABİLİR

TEMİZLENİR

UZUN YILLAR DEFORME OLMAZ

17 CM TAKMA PENİS PARMAKLAMA KILIFI HEDİYELİDİR

TAKMA PENİS SİPARİŞ HATTI 0532 217 17 06 - 0555 353 76 28 dir. TÜRKİYENİN her tarafına teslimat yapılır.

Aynı zamanda da taşınabilirliği kolay olan bu ürünümüz, kolay da temizlenebilme özelliğine sahiptir. O nedenle, bir taş ile birden fazla kuş vurabiliyorsunuz bu ürün ile. Sizin cinsel hayatınızın tıpkı hayallerinizdeki gibi bir hayat olabilmesini önemsiyoruz. O nedenle de size bu yolda yardımcı olabilecek olan ürünleri sizlere sunmak istiyorum. İçi boş olan takma penisler ile unutulmaz geceler yaşama ihtimaliniz bu kadar yüksekse, herhangi bir şekilde boş zaman geçirmenizi istemeyiz. Sitemize göz atarsanız, bu ürün ve de daha benzeri ihtiyaç duyduğunuz ürünler ile denk gelebilirsiniz. Her iki cins için de kullanımı uygun olan yüz binlerce ürüne göz atın.

BENZER ÜRÜNLER

papatya film
Web
Analytics Made Easy - StatCounter