İçi Boş Dildo

HIZLI SİPARİŞ FORMU

İçi Boş Dildo

İçi Boş Dildo

189.00 TL
149.00 TL( KDV Dahil )
% 21İNDİRİM
Toplam Kazancınız 40.00 TL

İçi Boş Dildo

Cinsel ilişki konu olduğu zaman kâbuslarına bir yeni kâbus eklenen erkekler burada mı? Hem hayallerinde çeşitli cinsel aktiviteler olan hem de o aktivite ve de fantezilerin hiçbirini gerçekleştiremeyen erkeklere uygun binlerce cinsel ürün mevcut durumdadır. Onların bir yenisi de, içi boş dildo modelleridir. Peki ya nedir bu içi boş dildolar?

İçi tamamı ile boş olan dildolar, yani daha takma penisler, erkeklerin penislerinin direkt olarak içine yerleşebilmesi için içi boş şekilde tasarlanmışlardır. Penislerin yerleşmesi ile faaliyete kolaylıkla geçen bu dildolar ile cinsel hayatınıza renk katabilmeniz mümkündür. Doğru ve de kaliteli olan tercihler ile her zaman etkisini görebileceğiniz bu dildoların farklı özelliklere sahip olduğunu biliyor muydunuz? Öncelikle, içi boş olan dildolar, en çok da erkeklerin ilk tercihi haline gelmiştir. Çünkü kendi penislerinden memnun ve de tatmin olmayan beyler, bu dildolara yerleştirdikleri penisleri ile hissettiklerinden memnun bir hal alıyorlar. Çünkü kendi penisleri o dildolarmış gibi bir hava sarıyor içlerini. Bu özgüven de tabii ki de performanslarına etki etmektedir. Bu performansa etki etmede yardımcı olan dildolar ile tanışmanın ve de onları deneyimlemenin size artısı olabileceğini düşünüyoruz. siz de kendi penisinizden memnun değilseniz, içi boş dildolar ile bu düşüncenizin yok olmasına yardımcı olabilirsiniz. Hem sizin hem de partnerinizi farkı tatması an meselesidir bu ürünler sayesinde.

Cinsel hayatınızda özgüven eksikliğine değil de, büyük oranda güvene ve de cesarete sahip olmalısınız. Bu özelliklere ve de düşüncelere sahip olduğunuz zaman, kendinizi iyi hisseder ve de cinsel hayatınıza ara vermeden devam edebilirsiniz. Kişinin kendi penisi gibi hissedeceği bir beraberlik yaşamasına etkili ve de yardımcı olan içi boş dildo modellerimizin her iki cinse de yardımcı olabileceğini biliniz. Lezbiyen ilişkilerinde de, gay ilişkilerinde de ya da aklınıza gelebilecek herhangi başka her türlü ilişkiye de destek olabilecek niteliklerdeki bu ürünleri temin etmeniz, sizin için önemli bir adım olabilir. Konu cinsellik olduğu zaman elbette ki herkesin farkı istekleri ve de farklı olan ihtiyaçları söz konusudur.

17 cm uzunluğunda içi boş penis Dildo

Ön kısmı 2 cm dolguludur

Belden ayarlanır, kemerlidir

Ten rengidir

Yıkanabilir temizlenebilir.

İÇİ BOŞ DİLDO SİPARİŞ HATTI 0555 353 76 28 - 0532 217 17 06 ARAYIP BİLGİ ALABİLİRSİNİZ.

17 CM İÇİ BOŞ DİLDO PENİSİMİZ PARMAKLAMA KILIFI HEDİYELİDİR. PARMAK KILIFI DIŞI TIRTIKLIDIR VE VAJİNADA ORGAZM ETKİSİ YAPAR.

Bu ihtiyaçlar, arzular ve düşünceler size uzak, imkânsız gelmesin. Sizin için her zaman en güzeli bu ihtiyaçların giderilmesi olacaktır. İçi boş olan dildolar ya da yarı boş yarı dolu olan, tam tersine tamamı ile dolu olan bu dildolar, farklı özellikleri ile sizlerle buluşmayı bekliyorlar. Dilediğiniz boyutta, dilediğiniz özelliklere sahip olan bu ürünlerin kullanımları da son derece pratik, güvenilirdir. En önemli özellikleri de, kolay temizlenebilir olmalarıdır. O halde siz de bu farkı deneyimlemek adına bir adım atabilirsiniz.Realisttik yapıya sahip olan bir takma penis yani dildo ile karşılaştığınızda, adeta bu ürünü gerçek kanlı, canlı bir penisten ayırt edemeyeceksiniz.

BENZER ÜRÜNLER

papatya film
Web
Analytics Made Easy - StatCounter