Halkası Olan Penis Kılıfı

HIZLI SİPARİŞ FORMU

Halkası Olan Penis Kılıfı

Halkası Olan Penis Kılıfı

149.00 TL
99.00 TL( KDV Dahil )
% 34İNDİRİM
Toplam Kazancınız 50.00 TL

Halkası Olan Penis Kılıfı

Penisinizi siz ne kadar isterseniz o kadar uzatabileceğinizi ve de irileştirebileceğinizi biliyor musunuz? Bu noktada ihtiyacınız olan tek şey; halkası olan penis kılıfı. Ürünün kullanımı son derece kolayken, aynı zamanda da temizlenmesi de çok kolaydır. Bu sayede herhangi bir sorun yaşamanız minimuma iniyor, kendinizi daha güvende hissediyorsunuz. Kişiden kişiye değişen penis boyları, eminiz ki her erkeğin en büyük kâbusu halindedir. Ama artık o devir bitti. Var olan penis kılıfları, sizin dilediğiniz penise ulaşmanızda size yardımcı olacaklar. Partneriniz belki de son derece kalın ve de uzun bir penis hayali kuruyordur. Size belli ediyor da olabilir, etmiyor da olabilir. Burada mühim olan, onun karşısına, en heybetli penis ile çıkmanız olacaktır. Daha kalın ve de büyük penis seven bireyler için, bu ürünü tavsiye ediyoruz. Gerçekçi olan yapısı sayesinde, siz bile kendi penisinizden ayırt edemeyeceksiniz ürünü. Üstelik ürünü penisinize geçirdiğiniz zaman, aynı anda da halkasını testislerinize geçirdiğinizde, ürün tamamı ile sabit kalacaktır.

HALKASI OLAN PENİS KILIFI kasıklarınızda sabit duran bu heyecan verici ürünü keşfetmek ister misiniz? Sizin de asıl olan ihtiyacınız bu ürün ise, size bu konuda yardımcı olmak isteriz. Aynı zamanda sizin cinsel açıdan otomatikman korunmanızı sağlayan bu ürün adı üstünde bir kılıftır. Kullanımında prezervatif gerektirmez. Kişiye göre değişebilir bu durum tabii. Ama bir taşla binlerce kuş vurmanız için, bu ürünü sizlere önermek isteriz. Halkası olan penis kılıfı ürününün halkasının olmasındaki amaç, ürünün çok daha sabit olabilmesi, durabilmesidir. Ürün zaten bir kılıftır. Aynı zamanda tamamı ile deri gibi olan bu ürün, penisinizi çok sabit ve de güvenilir şekilde sarar. Bu, sizin bir duygu ya da his hissetmeyeceğiniz anlamına gelmez asla. Penis kılıfı siparişlerinizi 0532 217 17 06 - 0555 353 76 28 nolu telefonlarımıza verebilirsiniz. Hatta tam aksine kendi bedeninizde var olan cinsel organınızı çok beğenen bir hale bürünmenize yardımcı olabilir. Çünkü artık sizin de, partnerinizin de hayal ettiğiniz gibi, iri bir penis ile karşı karşıyasınızdır. Bu noktada, durum sizin lehinize olacaktır. performansınızda bile bir artış olacaktır. Ne de olsa dilediğiniz penis ile dilediğiniz gibi bir cinsel hayat yaşama fırsatı bulmuşunuzdur. Fantezi için de gerekli olan unsurlardan olan bu ürün ile kendinizi çok daha iyi hissetmeniz pek mümkün.

Hem bedeninize, hem isteklerinize, hem ruhunuza hem de partnerinize uygun olan bu ürün ile cinsel hayatınıza yardımda bulunun. Memnuniyetiniz bizim için pek önemlidir. Yıllar yılı kusuru olmayan bir hizmet ile sizi bünyemize dâhil ettik. O nedenle, sizi memnun etmek en büyük istek ve de düşüncemizdir. Cinsellik konu olduğu zaman herkesin kusursuz olan anlar ile karşı karşıya olmasını dileriz. Bunun için de, ihtiyacı ve isteği olan herkes, cinsel ürünlere yönlendirmek isteriz.

Halkası olan penis kılıfı 18 cm uzunluğundadır. Ön kısmında ise 5 cm dolgusu vardır.

Penisten çıkmaz.

Defalarca yıkanıp penise takılabilir deforme olmaz.

Komple yumuşak silikondur.

Halkası olan penis kılıfı siparişlerinizi telefonlarımızdan verebilirsiniz.Sipariş formu ilede sipariş verebilirsiniz.

BENZER ÜRÜNLER

papatya film
Web
Analytics Made Easy - StatCounter