Halkalı Penis Kılıfı

HIZLI SİPARİŞ FORMU

Halkalı Penis Kılıfı

Halkalı Penis Kılıfı

149.00 TL
99.00 TL( KDV Dahil )
% 34İNDİRİM
Toplam Kazancınız 50.00 TL

Halkalı Penis Kılıfı

Halkalı penis kılıfı seks, yüzyıllardır insanoğlunun en büyük, hatta birincil ihtiyaçları arasında yer alan bir eylem ve de ihtiyaç, istek olarak tanımlanabilir. Şimdi anlatacağımız ve de tanımlayacağımız olan ürün ise, halkalı penis kılıfı ürünümüzdür. Ürünün halkası, testislerin olduğu bölgededir. Bu sayede, bu penis kılıfını kişi hem penisine yerleştirir hem de testislerine o halkayı geçirir. Bu sayede daha sabit ve de daha pratik bir şekilde kullanımı uygun olacaktır. Penis kılıfları zaten her zaman kişilerin penislerine ek olarak bir uzantı ve de hacim veren ürünlerdir. Bu ürünleri kendi penisinize taktığınız zaman fark edeceksiniz farkı. Özellikle de penisinin ebatlarından memnun olmayan kişiler, penis kılıfları sayesinde daha memnun olacağı ebatlara ulaşabilirler. Penis boyu konusunda yardımcı olabilecek olan bu ürünün farklı özellikleri de mevcuttur. Özelliklerden ziyade, kullanımın kolay olması, bazı alıcılar için her şeyden daha da önemlidir. Özellikle sabitlik sorunu yaşayan kişiler, bu ürünlerin kendilerine tamamı ile sabit şekilde olmalarını isterler. Eğer ki ürününüzü yani penis kılıfınızı kaliteli bir yerden temin ederseniz, ürününüzün de kaliteli ve de cilt dostu olacağını garantilemiş olursunuz. Sitemizde sizlere sunduğumuz penis kılıflarında en dikkat ettiğimiz özellik, bu ürünlerin kaliteli olmasıdır. Defalarca kullanılmasına rağmen asla yıpranmayan, yırtılmayan, eskimeyen ve de her defasında kolaylık ile temizlenebilen bu ürünlerin size cinsel açıdan yardımı dokunabilir. Bunu iyisi mi deneyimleyerek ve de yaşayarak fark edin.

Halkalı penis kılıfı, testislere geçen o halka ile ve de o kılıfa geçen penis ile tamamı ile sabit bir konum alır. Tamamen penisi ve de testisleri tutan bu ürün sayesinde kişiler diledikleri ebatlardaki penise sahip olabilirler. Daha uzun ve de daha kalın bir penis mi istiyorsunuz? Sitemizde yer alan dolgulu penis kılıfları ile penisinizin daha dolgun göründüğünü fark edebileceksiniz. Dilediğiniz hacme sahip olan bu ürünler sayesinde kendinize olan güveninizin yerine geldiğini görme ihtimaliniz var. Sitemizde yer alan penis kılıflarını tercih ettiğinizde, bu durumun cinsel hayatınıza destek nitelikte olduğunu görmenizin ihtimali yüksektir. Penis kılıfları sayesinde partnerinizin ya da kendinizin, her kim için bu ürünü tercih ediyorsanız onun, penisinin daha hacimli ve de iri göründüğüne kendi gözlerinizle şahit olabileceksiniz. Defalarca kullanılabilen ve de bir zarar görmeyen penis kılıfı tercihi için sitemizi tercih etmeniz önem arz eder. Doğru olan aynı zamanda da son derece kaliteli olan bir cinsel ürün seçimini sitemizden yapmanızı öneririz. Dolgulu ya da dolgusuz penis kılıfları siparişlerinizi 0532 217 17 06 veya 0555 353 76 28 telefonlarımıza verebilirsiniz. sayesinde penisinizi daha hacimli şekilde görme ihtimaliniz vardır. Üstelik nasıl bir boyutta penis isterseniz, sitemizdeki halkalı penis kılıfları sayesinde o penis boyutuna şahit olabilirsiniz. Kolay kavrayışı ile sabit bir şekilde size kolay bir cinsellik sunma ihtimali yüksektir.

Komple silikondur.  Doğal silikondan üretilmiştir. 18 cm uzunluğundadır ön kısmında 5 cm dolgu vardır, testislere takılan halkası vardır. Penisi 5 cm uzatır, yıkanabilir temizlenir. Penisten çıkmaz. Ortalama 20 - 30 kez ayrı zamanlarda penise takabilirsiniz.

BU İNDİRİMLİ FİYAT SİCAKMARKETTE HALKALI PENİS KILIFI  İTHALATÇI FİYATI.

BENZER ÜRÜNLER

papatya film
Web
Analytics Made Easy - StatCounter