Dolgulu penis kılıfı, kayganlaştırıcı jell, parmaklama kılıfı, kabartma yüzeyli prezervatif seti

HIZLI SİPARİŞ FORMU

Dolgulu penis kılıfı, kayganlaştırıcı jell, parmaklama kılıfı, kabartma yüzeyli prezervatif seti

Dolgulu penis kılıfı, kayganlaştırıcı jell, parmaklama kılıfı, kabartma yüzeyli prezervatif seti

300.00 TL
179.00 TL( KDV Dahil )
% 40İNDİRİM
Toplam Kazancınız 121.00 TL

Ön kısmında tam 7 cm dolgusu olan yanında kayganlaştırıcı jell, parmak kılıfı ve tırtıklı kabartma yüzeyli prezervatif olan set.dolgusu 7 cm olan penis kılıfı, kayganlaştırıcı jel, parmak kılıfı, kabartma yüzeyli set Çok uygun fiyatlı uzatmalı prezervatif seti. Yüzünüzde güller açacak cebinizle uyumlu fiyat.Bu fiyattan daha aşağı fiyat ve aynı ürünler yok. SİPARİŞ VE BİLGİ TELEFONLARIMIZ OFİS TELEFONLARI 0532 217 17 06 - 0555 353 76 28 SABAH 10.00 DA AÇIYORUZ telefonlarımızı arayıp sipariş verebilirsiniz. Kampanyalı fiyattan faydalanın penisinizi 7 cm uzatın.

ÜRÜN 1 : ÖN KISMI 7 CM DOLGUSU OLAN UZATMALI PENİS KILIFI 7 cm ön dolgusu olan uzatmalı prezervatif. + 7 cm Büyütmeye hazırmısınız ? ÇOK DAHA BÜYÜK  PENİS. Ön kısmındaki 7 cm dolgu ile penisi anında 7 cm uzatır. Toplam uzunluğu tam 23 cm Olur. Tüm penislere uyar arka kısmından penisinize göre ayarlayabilirsiniz. Ten rengidir. Yıkanabilir temizlenir defalarca ( ortalama 20 - 30 kere ) penise ayrı zamanlarda takılabilir. Yıkanır silinir ve saklanabilir. Lateksden üretilmiştir. Doğal içeriklidir. Penisten çıkma olmaz.

ÜRÜN 2 : 40 ML BOYUTLARINDA SADE KAYGANLAŞTIRICI JEL Su bazlıdır, prezervatif ilede uyumludur. Uzatmalı prezervatif modelinizin daha kaygan olması için sürülebilir. Kayganlaştırıcı jell.

ÜRÜN 3 : PARMAK KILIFI. PARMAKLAMA KILIFI vajina duvarlarına sürten tırtıkları vardır. Fantezi dünyanızı genişleten parmaklama kılıfı. Tam 8 cm dir parmaklarınıza olur. Lateksdir hijyeniktir. Yıkanır temizlenir deforme olmaz..

ÜRÜN 4 : 1 KUTU KABARTMA YÜZEYLİ PREZERVATİF. 1 kutuda 12 adet vardır.

4 tane ürün beraber gönderilir.Gelen kargo poşetinde 4 ürün olacaktır. Kargo poşetleri kapalı olacaktır içerik belli olmaz.

-PENİSE BÜYÜKLÜK UZUNLUK HACİM BU SETTE

-KAYGANLIK BU SETTE

-PARMAKLAMA KILIFI BU SETTE

-KABARTMA YÜZEYLİ PREZERVATİF BU SETTE

İNDİRİMİN BÜYÜĞÜ BU SETTE. 250 TL YERİNE ŞOK İNDİRİMLİ FİYAT...

SİCAKMARKETTEN ALACAĞINIZ ÜRÜNLER TAMAMEN FİRMAMIZ GARANTİSİNDEDİR. Kargo firmaları ile anlaşmalarımız vardır. 0555 353 76 28 - 0532 21 71 706 arayıp bilgi alabilirsiniz. KARGO FİRMALARI İLE GARANTİLİ TESLİMAT YAPILIR. KAPIDA ÖDEME İMKANI İLE KAPALI PAKETİNİZİ ALIRKEN ÖDEMESİNİ YAPIN.

 

BENZER ÜRÜNLER

papatya film
Web
Analytics Made Easy - StatCounter