23 Cm İçi Boş Büyük Takma Penis

HIZLI SİPARİŞ FORMU

23 Cm İçi Boş Büyük Takma Penis

23 Cm İçi Boş Büyük Takma Penis

249.00 TL
189.00 TL( KDV Dahil )
% 24İNDİRİM
Toplam Kazancınız 60.00 TL

23 Cm İçi Boş Büyük Takma Penis Cinsel hayatınıza farklılık ve de fantezi katmak istiyorsanız, erotik shop ürünleri bu konuda size yardımcı nitelikte olabilecektir. Bu ürünlerin en temel iki amacı vardır. Birincisi, kişilerin var olan ve de süren cinsel sorunlarını gidermek, iyileştirmektir. İkincisi ise, hem bireylere hem de çiftlere olmak üzere, herkese büyük oranda haz, heyecan ve de fantastik bir cinsel hayat sunmaktır. Çeşitli cinsel ürünlerin her birinin belli bir amacı, özelliği vardır. Bugün burada, 23 cm içi boş takma penis hakkında konuşacağız. 23 santimden bahsediyoruz. Yani bir hayli uzun bir takma penis modeli ile karşınızdayız. Bu modelin farklı boyutları da vardır elbette. Ama burada mühim olan, tam olarak tatmin edecek, zevk verecek olan bir modele erişebilmenizdir. 23 santim de, bu duyguları yaşayabilmenize yardımcı olabilecek olan bir uzunluk demektir. takma penisleri eğer ki içi boş olarak tercih ederseniz, bu size daha çok yardımcı olabilecektir. Çünkü zaten içi boş olan bu ürünlere, kendi cinsel organınızı kolaylık ile yerleştirirsiniz. Ardından, tıpkı kendi cinsel organınızmış gibi, o ürünü keyif ile kullanabilirsiniz. Hem heyecanınızı tazeleyecek hem de sizi büyük oranda tatmin etmeye yardımcı olacak olan bu ürünü denerseniz, ne demek istediğimizi daha net şekilde anlamış olursunuz. Partnerinizin seçimi nasıl bir takma penisten yanaysa onu da tercih edebilirsiniz. Mesela, partnerinizde fantezi dolu anılara yelken açmak istemiş olabilir canınız. İşte o anda, zenci takma penisi tedarik eder, kendinizi büyük bir heyecanın içinde bulursunuz. yani bu içi boş olan takma penisler, dilediğiniz ten rengine göre de temin edebileceğinizi anlatmak istiyoruz. Monoton ve de son derece sıkıcı ilerleyen bir cinsel hayatı, 23 santim olan devasa bir penis ile renklendirmenizi öneririz.

23 cm içi boş büyük takma penis, oldukça geniş 5 cm çapındadır bu konuda size yardımda bulunabilir. Hem kendinizin hem de partnerinizin tatmin olduğunu görmeniz an meselesi olacaktır. herkes, devasa bir penise sahip olmak ister. Yine herkes, devasa bir penis eşliğinde cinsel hayat yaşamak ister. 23 santimden bahsedince, sizin heyecan ile dolabileceğinizi düşündük. Güvenilir bir ürün almanız, bu konu için gerçekten de büyük oranda önem teşkil etmektedir. Size herhangi bir sorun yaşatmaması gerekir bu ürünlerin. O nedenle, en güvenilir kaynaklar eşliğinde ürününüzü almalısınız. Sitemiz, güvenli kargolama yöntemleri eşliğinde, size ürününüzü sunmak istiyor. bunun için yapmanız gereken çok bir şey yok. sitemizdeki ürünlere göz atmalı ve de hangi ürünün tam da size göre olduğuna bir karar vermelisiniz. Ardından ürünü dilediğiniz özelliklere göre filtreleyip, anında satın alabilirsiniz. Güvenli bir şekilde ürünün elinize geçeceğini biliyoruz. En temiz, en güvenilir olan kalite dolusu ürünlerin takibi için sitemizde kalınız

23 cm içi boş külotlu penis siparişlerinizi 0532 217 17 06 veya 0555 353 76 28 nolu telefonlarımıza verebilirsiniz. Paketler kapalı ambalaj olur dışarıdan belli olmaz. 23 cm takma penis siparişinizi güvenerek verebilirsiniz. Çok uygun kampanyalı indirimli fiyat.

BENZER ÜRÜNLER

papatya film
Web
Analytics Made Easy - StatCounter