17 Cm Takma Penisler

HIZLI SİPARİŞ FORMU

17 Cm Takma Penisler

17 Cm Takma Penisler

249.00 TL
149.00 TL( KDV Dahil )
% 40İNDİRİM
Toplam Kazancınız 100.00 TL

17 Cm Takma Penisler

Takma penisler sayesinde çoğu insanın hayallerinde kurdukları cinsel hayata eriştiklerini muhakkak ki bildirmeliyiz. Çünkü insanlar var olan düzenin, yani memnun kalmadıkları cinsel hayatlarının sürüp gitmesinin bir zorunluluk olduğunu düşünmektedirler. Gerek ihtiyaç ve de arzuları karşılama açısından, gerekse cinsel hayata yeteri kadar fantezi katma açısından size yardımcı olacak olan ürünleri tanıtmak isteriz. Bu ürünlerin en başında gelen ürün tabii ki de takma penisleridir.

Özellikle de 17 cm takma penisler sayesinde, aradığınız zevke ulaşmanız imkânlı olabilir. Cinsellikte yeniliğe dair ve de ihtiyaçlarınızın karşılanması konusunda bir adım atmak istiyor olabilirsiniz. Her şeyde olduğu gibi bu durumda da ihtimaller söz konusudur. Elbette ki asla kesinlikten bahsetmez, sizi herhangi bir ürüne dayatmak istemeyiz. Ama araştırmalarımızın gerek deneyim sonucu gerek bilimsel olarak yanıt vermesi sonucunda, cinsel ürünlerin bu konuda kişilere yardımcı olduğunu görebilirsiniz. Hem erkekler hem de kadınlar için, her iki cinsi de ilgilendiren bir ürün olan takma penisler, bugünlerde popülerliğini korumaktadırlar. Özellikle cinsel hayata fantezi ve de farklı zevkler katma amacı ile kullanılan bu ürünlerin memnuniyet oluşturdukları görünmektedir. Sizin de cinsel hayatta bir katkıya ve de desteğe ihtiyacınız varsa, bu ürünleri denemekten zarar gelmez.

Çeşitli boyutlardaki takma penislerin sizi tatmin edebileceğini görmeniz için, deneyimlemeniz gerekmektedir. Takma penislerin kullanım alanları oldukça geniştir. Lezbiyen ilişkilerinde, gay ilişkilerinde de sıklıkla tercih edilen bu ürünlerin, boyutları kişilerin istekleri doğrultusunda değişkenlik göstermektedir. Genellikle 17 cm takma penisler çok tercih edilmektedir. Bu boyutun, kişileri ideal zevk noktasına taşımada yardımcı olduğunu biliyoruz. Bu nedenle de bu boyutlardaki penisleri sizlere takdim edebiliriz. Sahip olabileceğiniz bu takma penislerin kimisinin içi tamamı ile boşken, kimisinin dolu olur. isteğe ve de tercihe göre, içi yarı dolu, yarı boş takma penisler de varlıklarını sürdürmektedirler.

17 cm uzunluğunda takma penis

5 CM GENİŞLİĞİNDEDİR PENİS KOLAYLIKLA İÇİNE GİRER.

BELDEN BAĞLAMALI MODELDİR.

Yarı dolu yarı boşdur içine penis girer.

2 cm ön dolgusu vardır penisi anında 2 cm büyütür toplam 17 cm yapar.

Belden ayarlanır kemerlidir.

PENİSTEN  ÇIKMA YAPMAZ.

SERTLEŞME SORUNU YAŞAYANLAR, PENİS BOYU KÜÇÜKLÜĞÜ OLANLAR DESTEK EK PENİS. SİPARİŞ HATTI 0555 353 76 28

Aynı zamanda belden bağlamalı takma penisler, kemerli ya da külotlu penis çeşitleri ile de günümüzde kullanıcılarını beklemektedirler. Tercih edeceğiniz ürünü ne için ve de nasıl kullanacağınız burada önemli olan bir durumdur. Ona göre, özellikleri filtreler, duruma göre bir tercihte bulunursunuz. Durumu özetlemek gerekirse; takma penis seçiminde kendinizin ve de partnerinizi seçimlerini ve de isteklerini göz önünde bulundurarak, en doğru seçimi yapmalısınız. Sizin zevklerinize hitap edecek olan bir takma penis sayesinde, benzersiz cinsel ilişki deneyimlerine ulaşmanız da mümkün olabilir. Bu konular söz konusu olduğu zaman, takma penisler yardımı ile kendinizi daha deneyimli hissetme ihtimaliniz vardır. Her zaman en iyi ihtimali değerlendirerek bir adım atmanızı öneririz. Bu sayede daha keyif alabileceğiniz anılara yelken açabilirsiniz. Tam zamanında tam olarak isteklerinize uygun bir ürün, size çoğu cinsel konuda yardımcı olabilir. Kaliteli ürün seçin, gerisi zevkle yoluna girecektir.

TAKMA PENİS HEDİYESİ ?

17 CM TAKMA PENİS ALAN HER MÜŞTERİMİZE PARMAK KILIFI HEDIYE. DIŞI TIRTIKLI PARMAK KILIFI. PARMAKLAMA FANTAZİSİ OLANLARA ÖZELDİR.

PARMAK KILIFI HEDİYELİ TAKMA PENİS SİPARİŞLERİNİZİ 0532 217 17 06 NOLU TELEFONUMUZA YAPABİLİRSİNİZ.

BENZER ÜRÜNLER

papatya film
Web
Analytics Made Easy - StatCounter