Uzatmalı protez penis

HIZLI SİPARİŞ FORMU

Uzatmalı protez penis

Uzatmalı protez penis

249.00 TL
129.00 TL( KDV Dahil )
% 48İNDİRİM
Toplam Kazancınız 120.00 TL

UZATMALI PROTEZ PENİS

Uzatmalı protez penis sizi bambaşka bir erkek haline dönüştürebilir. Kadınların aklını başından alan ve heyecan uyandıran biri olmanız artık an meselesi çünkü bu ürün sayesinde siz çekici, seks açısından kadınları tatmin etmekte asla sıkıntı yaşamayan biri olacaksınız. Bunun için sitemize girmeniz ve ürünü yakından incelemeniz gerekiyor. Uzatmalı bir ürün olması öncelikle kısa penis sorunu olan kişiler için büyük bir avantaj sağlıyor. Kendisini bu anlamda kötü hisseden veya kompleks yapan beyler için ürünün çok rahatlatıcı bir etkisi var. Protez olması da kullanımını oldukça kolaylaştırıyor. Yani kendinizi kısa penisli olduğunuz için mutsuz hissetmenize son verip sitemize girmeli, ürünü sipariş etmeli ve artık seks hayatınızı baştan sona değiştirmelisiniz. Hayat kalitenizi artırmak için veya heyecanlı gecelerinizin sayısını çoğaltmak için siz de web sitemize üye olunuz.

Pek çok farklı ürünü yakında inceleyebilir, UZATMALI PROTEZ PENİS sayesinde siz de mutluluğu bulabilirsini. Sevdiğiniz kişiyi yatakta daha çok tatmin edeceğiniz anlar çok yakınınızda olacak. Onu mutlu etmek için bu tercihi yapmanız yeterli olur ve sipariş verirseniz siz de artık kısa değil, oldukça uzun, etkileyici bir penise sahip olabilirsiniz. Yatakta fırtına gibi esmenizi, kendinize olan güveninizi tam olarak yansıtmanızı sağlayacak ürünün daha başka modelleri de olduğu için her seferinde bir başkasını kullanıp, gerçekten de istediğiniz gibi biri olmanın yolunu hemen bulabilirsiniz. Seks oyuncakları artık tüm dünyada yaygın ve çok da keyif içinde kullanılıyor. Herkes cinsel yaşamını daha iyi yapmanın peşinde. Kadın veya erkek, her türlü ilişki ve tercihte mutlaka seks oyuncaklarından ve afrodizyaklardan destek almayı önemsiyor. Hal böyle olunca da uzatmalı protez penis sayesinde insanlar mutluluğu daha kısa şekilde bulabiliyor.

Sizin de penis boyunuz ile alakalı memnuniyetsizliğiniz varsa veya daha da uzun, iri bir penis sahibi olmak istiyorsanız zaman zaman partnerinizi bu ürünü kullanarak şok edebilir ve onun memnun olduğunu görüp siz de mutlu olabilirsiniz. Hayatınızı modern fantezi ürünleri ile saha eğlenceli bir yer haline getirebilirsiniz. Bunun için mutlaka sitemizi incelemeli ve bizimle temasa geçmelisiniz.

20cm uzunluğundadır.

kısmı 6 cm dolguludur.

boş modeldir içine penis geçer.

Latexden üretilmiştir yumuşakdır.

BENZER ÜRÜNLER

papatya film
Web
Analytics Made Easy - StatCounter