Uzatmalı prezervatif

HIZLI SİPARİŞ FORMU

Uzatmalı prezervatif

Uzatmalı prezervatif

99.00 TL
39.00 TL( KDV Dahil )
% 61İNDİRİM
Toplam Kazancınız 60.00 TL
UZATMALI PREZERVATİF
 
Uzatmalı prezervatif herkesin keyfine uygun hale getirilebilen ve son derece işlevsel bir cinsel hayat ürünüdür. Partneriniz ilişki esnasına daha uzun penislerden hoşlandığını belirttiyse ona böyle bir sürpriz yapabilirsiniz. Kendisine verdiğiniz önemi, onun zevklerine gösterdiğiniz saygı ile belli edebilirsiniz. Üstelik onun da çok hoşuna gidecek bir hediye olacağı için seks hayatınız da bir anda eskisinden daha güzel, daha etkili ve çıldırtıcı bir hale gelecektir. Penis boyutunu uzatan bu prezervatif sayesinde farklı boylarda penis sahibi olacağınız için ilişkilerinizdeki lezzet de her seferinde birbirinden başka olacaktır. Değişik hazlar yaşamanızı sağlayan bu ürünün farklı modelleri ve çeşitleri de bulunmaktadır. En iyi ürünlerle en muhteşem geceleri yaşamaya hemen başlayabilirsiniz.
 
Keyfine düşkün biriyseniz ve zevk almayı da, vermeyi de iyi biliyorsanız bu konuda seks oyuncakları kullanmak sizin için de gayet uygun olacaktır. Hem kendinizi daha farklı hissedecek, hem de partnerinize çok farklı zevkler tattırabileceksiniz ki bunu sadece bir ürün kullanarak yapmanız gayet kolay olacaktır. UZATMALI PREZERVATİF ile rüyalarınıza giden yolu daha da kısaltabilirsiniz. Eğer penis boyunuzu beğenmiyorsanız veya kısa buluyorsanız bu ürünle bir anda bambaşka birine dönüşebilirsiniz. Hem kendinizi korumuş olur, hem de karşı tarafa daha büyük zevkler yaşatabilir, attığı çığlıklar sayesinde özgüveninizi de yeterince yükseklere çekebilirsiniz. Sitemizdeki her ürün cinsel hayatınızın daha kaliteli hale gelmesine yardımcı olmaktadır.
 
Bazı çiftlerin yatak odalarında mutsuz olmalarının veya sıkıntı yaşamalarının nedenlerinden biri de penis boyunun kısalığıdır. Kişiler arasında bu tip sorunlar yaşanması da seks hayatında aksaklıkların ortaya çıkmasına veya problemler yaşanmasına neden olur. Uzatmalı prezervatif ile bunun gibi sorunları artık tamamen unutabilirsiniz. Penis boyunuz kısa diye sevgilinizle artık problem yaşamak zorunda değilsiniz. Uzatmalı ürünümüz daha büyük, daha iri ve daha uzun bir penise sahip olmanızı kolaylaştıracaktır. Sitemizden göreceğiniz gibi kalınlaştırıcı, uzatıcı veya daha hacimli prezervatif çeşitleri de vardır. Partnerinizi şaşırtıp, onu her şekilde zevkten deliye döndürebilirsiniz. Ürünlerimizle ilgili yapılan yorumlar size yol gösterebilir ve siz hemen online sipariş vererek hayatınızı değiştirebilirsiniz. 
 
Latex uzatmalı prezervatif.
 
Ten rengidir.
 
Tüm penis boylarına uyumludur.
 
Baş kısmı 6 cm dolguludur.
 
Ön dolgu kısmı sünger olarak değil latex kapaklıdır ve meni haznelidir.

BENZER ÜRÜNLER

papatya film
Web
Analytics Made Easy - StatCounter