Protez penis-Latex otomatik kumandalı sex ürünü

HIZLI SİPARİŞ FORMU

Protez penis-Latex otomatik kumandalı sex ürünü

Sex ürünü

399.00 TL
199.00 TL( KDV Dahil )
% 50İNDİRİM
Toplam Kazancınız 200.00 TL
SEX ÜRÜNLERİ
 
Sex ürünleri hayatın daha anlamlı, cinselliğin daha keyifli geçmesi için vardır ve bizler onları kullanarak daha mutlu insanlar oluruz. Aklımızdan geçenleri daha kolay ifade etmemize neden olan bu ürünleri elbette güvenilir sitelerden almak gerekir. Bu yüzden web sitemiz her açıdan sizi güvende tutmaktadır. Dünyanın en popüler ve en güzel ürünlerinin bulunduğu sitemizdeki malzemelerin kaliteleri de birinci sınıftır. Daha iyi bir seks hayatı herkes gibi, sizin de hakkınız ve siz de bu hakkı elde etmek için hemen sitemizi kullanabilirsiniz. Fantezi dünyasına şahane bir yolculuk yapabileceğiniz ürünleri aldığınızda kendinizi mutlu etmekle kalmayıp, aynı zamanda sevdiğiniz kişiyi, partnerinizi de aynı oranda mutlu edip keyif verebileceksiniz. 
 
Fanteziler insanların cinsel hayatlarının daha renkli geçmesini sağladıkları için son yıllarda epey bir popüler durumdadır. Fantezi ürünler de hemen herkesin ilgisini yoğun şekilde çekmektedir. SEX ÜRÜNLERİ alarak heyecanı kaçan ilişkilerini yeniden canlandıran çiftlerin sayısı o kadar fazladır ki, neredeyse bu ürünler evlilik kurtarır hale gelmiştir. Eşlerini baştan çıkarmak isteyen kadın ve erkekler kadar farklı cinsel tercihi olanların da bu ürünlerden faydalandığı günümüzde siz de bu zevkleri tadarak hayatınızı hemen şimdi değiştirebilirsiniz. Sitemizden yapacağınız güvenli alışverişler sayesinde bir anda dünyanızın değişeceğiniz fark edeceksiniz ve bu değişim sizi gerçek anlamda mutlu edecek. Sevdiğiniz kişiye sürpriz yapmak ve onu sekse davet etmek için fantezi oyuncakları kullanabilirisiniz. 
 
Eğlenceli veya baştan çıkarıcı geceler yaşamak tamamen size ve tercihlerinize bağlı. Kendinizi bu anlamda değiştirirseniz ve daha modern düşünürseniz yata odanız da tam anlamı ile istediğiniz gibi olabilir. Eğer çekingen bir eşe sahipseniz o zaman da sex ürünleri kullanarak onu biraz olsun açabilir ve kendinizi ona daha da yakınlaştırabilirsiniz. Beraber geçireceğiniz zamanlarda partnerinizin daha çok zevk almasına yardımcı olacak aletler kullanarak gecelerinizi unutmadığınız anılara dönüştürebilirsiniz. İçinizde bugüne dek dışarı çıkarmadığınız kişiyi bu aletler vasıtası ile gün yüzüne kavuşturabilirsiniz. Kendinizi de, partnerinizi de şaşırtmak için bundan daha güzel bir fırsat bulamazsınız. Hemen sitemize gelin ve hayalini kurduğunuz o şahane cinselliğe kavuşun.
 
İçi dolu 1. kalite latex protez penis.
 
Otomatik el pompası vardır. Kullanışlıdır.
 
Güçlü titreşim motoru vardır.
 
15 cm uzunluğunda, 4,5 cm enindedir.
 
Aparatları çıkarılarak sadece vibratör olarakda kullanılabilir.
 
Pompası sayesinde takma penis modeli vajinada iken şişip büyüyebilir.
 
 
 

BENZER ÜRÜNLER

papatya film
Web
Analytics Made Easy - StatCounter