Bigger man erotik aletlerden penis kılıfı

HIZLI SİPARİŞ FORMU

Bigger man erotik aletlerden penis kılıfı

Erotik alet bigger man penis kılıfı 2 işlevli

129.00 TL
89.00 TL( KDV Dahil )
% 31İNDİRİM
Toplam Kazancınız 40.00 TL

EROTİK

Erotik aletler aslında sizi kendinize tanıtan ürünlerdir. Belki de bilinçaltınızda var olan ama haberiniz dahi olmayan pek çok duyguyu bu aletler sayesinde bir anda ortaya çıkmış bulabilirsiniz. Yani kendinizi tanıyamadığınız anlar yaşamanıza neden olabilirler. Zira işin içinde seks varsa bu ürünler olmadan olmaz. İnsanın kendisini en savunmasız ve aslında en istediği gibi hissettiği anların hepsi seksin içinde vardır. Bu anları çoğaltmanın yolları da sitemizdedir çünkü siz de alışverişin en güvenlisiniz web adresimizden yapabilirsiniz. Size önereceğiniz aletler içinde aklınızdakilerden fazlasını bulacaksınız. Hem kendi zevkiniz için ürün bakabilir, hem de partneriniz için harika oyuncaklar satın alabilirsiniz.

Fantezi oyuncakları sayesinde yatak odanızı eskisinden daha keyifli bir yaşam alanına çevirmek isterseniz bizimle mutlaka temasa geçmeli ve ürünlerimizi yakından incelemelisiniz. Hayallerinizi açığa çıkarmanın vakti geldi de geçiyor bile. Nasıl bir seks hikayesinin içinde olmak istiyorsanız ona uygun erotik aletler alabilirsiniz. Kendinizi tatmin etmek için ille de yanınızda birine ihtiyacınız olmadığını da bu sayede hemen anlamış olacaksınız. Çok uzun süreli kullanabileceğiniz ürünler olduğu gibi kullanıp atabilecekleriniz de vardır. Doğru ve güzel bir tatmin duygusunu yaşatacak aletlere bakarken, partnerinizin kullanabileceği, hem ona, hem de size zevk vereceğini düşündüğünüz aletleri de hemen online olarak sitemizden sipariş edebilirsiniz. Kendinizi asla sıkmayın ve kasmayın, tamamen özgür bırakın. Aklınıza gelenleri hayata geçirmek için çok beklemeyin. Bir an önce hayata karışın ve sevdiğiniz anları daha da fazlalaştırmaya bakın. Güzel günler, ateşli sevişmelerle dolu geceler yaşamak için asla geç değil. Önemli olan seçimlerin ne şekilde olduğudur.

Sitemize girerek EROTİK ALETLER konusundaki ön yargılarınızı veya bilgisizliğinizi bir kenara bırakmalısınız. Çekingenliği tamamen unutmalı ve doğrudan cinsel hayatınızı güzelleştirmeye odaklanmalısınız. Olmak istediğiniz yerde, olmak istediğiniz halde kendinizi görmek için mutlaka bu aletlerden edinmelisiniz. Başkaları kullanırken siz neden hala klasik ve sıkıcı yöntemlerle kendinizi avutmayı deniyorsunuz ki. Tamamen özgüveninizi yerine getirecek ve kişiliğinizi tamamlayacak aletler bulabileceğiniz sitemizde işin en keyifli yanını ortaya çıkarabileceğiniz kostümler de alabilirsiniz. Aklınız ne gelirse bir fazlası web adresimizde.

Bigger man penis kılıfı 4 işlevli penis kılıfı TÜRKİYEDE tek.

% 100 SİLİKONDUR. Yıkanabilir. Su geçirmezdir. Duş ve banyo kullanımına uygundur.

Toplam uzunluğu 21,5 cm dir. Baş kısmı eni 4,5 cm dir, dip kısmı eni 8,5 cm dir. ÖN DOLGUSU TAM 6 CM DİR.

4 İŞLEVLİDİR.

1.işlevi şu şekildir, penis kılıfı olarak kullanılabilir. Penisinizi anında 6 cm büyütüp 22 cm e yakın devasa boyutlara sokar. Şeker hastaları, kalp hastları ve prostat sıkıntısı yaşayan ve erekte olamayan müşterilere özeldir veya büyük penis fantazisi yaşayanlarda tercih edebilir. Ayıca çok büyük penis seven partneriniz var ise de bigger man penis kılıfımızı tercih edebilirsiniz.

2. işlevi : Penis kılıfımızın arka kısmı erkek poposu şeklindedir. Erkek popsundan hoşlananlara özeldir.

3. işlevi : Penis kılıfının iç kısmı SUNİ VAJİNA girişleri gibi pütürlüdür yani sizde direk vajina ile seks yapıyormuş hissi verir. Hem partneriniz hem siz cinsel keyif almış olacaksınız.

4. işlev : İçine seyyar motor koyarak vibratör olarakda kullanabilirsiniz.

BENZER ÜRÜNLER

papatya film
Web
Analytics Made Easy - StatCounter