35 cm pilli vibratör

HIZLI SİPARİŞ FORMU

35 cm pilli vibratör

35 cm pilli vibratör

750.00 TL
299.00 TL( KDV Dahil )
% 60İNDİRİM
Toplam Kazancınız 451.00 TL
PİLLİ VİBRATÖR
 
Pilli Vibratör hem yalnızların, hem de çiftlerin en severek kullandıkları ürünlerin başında geliyor çünkü her türden cinsel hayatı olanlar için çok önemli etkilere sahip. Hayatınızda değişiklik istiyorsanız bu ürün tam anlamı ile size hitap ediyor olabilir. Daha önce denemeyenlerdenseniz en derinlerinizde büyük zevkler duymaya hazır olun. Rüya gibi geceler yaşamanız için tasarlanmış olan ve pille çalışan vibratör sayesinde zevk alma duyularınızın hepsi aynı anda şaha kalkacaktır. Sitemizdeki ürünlerin her biri sizi zevke götürürken bu ürün gerçek anlamda uçmanıza vesile olacaktır ki bunu yaşayanların yaptığı yorumları okuyarak da neler yaşayabileceğinizi az çok görmüş olacaksınız. Yalnız biriyseniz cinsel hayatınızı bu ürün sayesinde çok daha düzenli ve sağlıklı hale getirebilir ve bu nedenle de kendinizi daha rahatlamış, psikolojik açıdan iyi hissedebilirsiniz.
 
Üzerinizdeki stresten kurtulmanın ve cinsel hazları doyasıya yaşamanın en güzel yolu sitemizdeki ürünlerde denemekten geçer. Özellikle pilli vibratör kullanan bayanlar kendilerini gerçek anlamda iyi hissettiklerini söylerler çünkü bu ürünü kullanırken inisiyatif tamamen kendilerinde oluyor. Üstelik çok portatif bir ürün olduğu için her yere götürmek de oldukça kolay. Taşınabilir ve pille çalışan bir ürün olması herhangi bir anda kolayca kullanmanız anlamına gelecektir. Kendinizi mutlu edebileceğiniz gibi partnerinize de kullanabilirsiniz. Lezbiyen ya da gay kişiler için çok kullanışlı olduğu gibi, her türlü ilişki esnasında hem siz, hem partneriniz kullanabilir. Tabi ki yalnızlık derdi çekenler için gerçek bir çözüm olduğunu söylemeliyiz. 
 
Hayal gücünüzü zorlamadan da gayet basit ama etkili bir ürünle tatmin olmanın keyfine varabilirsiniz. Kendinizi rahat bırakmanız ve hemen PİLLİ VİBRATÖR siparişi verip ateşli gecelere başlamanız yeterli olacaktır. Değişime karşı gelmek veya yeniliklerden uzak durmak size hiçbir şey kazandırmaz aksine bunlar olmadan hayatınızın bir anlamı da olmaz. Sadece doğru zamanda doğru tercihler yapmaya özen göstermeli ve web sitemize girmelisiniz. Sizi bekleyen çok güzel anlar olduğunu ürünü aldığınızda anlayacaksınız. Hatta sitemizde bu ürünü kullanıp mutluluğunu değişik şekillerde ifade eden pek çok kişiyi gördüğünüzde gerçek anlamda mutlu olacağınızı anlayacaksınız. 
 
35 cm uzunluğunda, 6 cm kalınlığında devasa boyutlardadır.
 
Dökme silikondur 1,687 kilogram ağırlığındadır.
 
TPR silikon malzemeden üretilmiştir.
 
Titreşim motorlu pilli modeldir.
 
Testislidir, gerçekci görünümdedir.
 
 

BENZER ÜRÜNLER

papatya film
Web
Analytics Made Easy - StatCounter